bugün

Aklıma birden teoman’ın çoban yıldızı şarkısı geldi ve alttaki yorumlara baktım klipte oynayan kişinin kanserden hayatını kaybettiğini öğrendim. Bu kişi elbette deniz gönenç sümer.

Sen gel Böyle bir şarkının klibinde oyna ve kanser sebebiyle hayatını kaybet. Bu hayat çok acımasız.

“Şimdi ölmek istemem
Daha hiç gülmeden”
fotoğrafları ile hala gözlerinden ışık saçar gönenç. hani tüm iyiler erken gider ya, işte o da o kervana katılanlardan... ama arkasında çok büyük bir boşluk bırakarak gitti, çok ama çok erken gitti. çoban yıldızı olmak için bu kadar acele etmeye gerek yoktu be gönenç...
iki gün önce bir yıl oldu aramızdan ayrılışının. mekanın cennet olsun.
çoban yıldızını her dinlediğimde ağlamama sebep olan, yitirilmemiş bir muhteşemlik örneği. mekanı cennet olsun. nur içinde yat çoban yıldızı. keşke seni tanımış olsaydım.
tüm dostlarına facebook aracılığı ile şöyle demişti. Deniz Gönenç'ten mesaj var: kan veren, dua eden herkesi sevgiyle kucaklıyorum. hepiniz için iyileşmeye çalışıyorum. sevgilerimle tarih 17 hazirandı. başımız sağolsun.
müthiş bir yetenek yok oldu gitti. inishmaan ın sakatı ile tanıdığımda henüz lise öğrencisiydi. harika bir performans sergilemişti istanbul devlet tiyatrosu oynunda. yazık oldu. türkiye büyük bir oyuncusunu yitirdi. umarım kısa ama mutlu bir yaşamı olmuştur.
nur içinde yat çoban yıldızı,güzel insan...
başarılı tiyatrocu ve oyuncu.Allah mekanını cennet eylesin.
üç yıl önce zorla götürüldüğüm bir tiyatro oyununda izlediğim, mükemmel performansıyla beni tiyatro aşığı yapan çok özleyeceğim oyuncudur.

(bkz: inishmaan ın sakatı)
(bkz: billy)
virüs hastalığından hayatını kaybetmiş genç tiyatro oyuncusu.
hayatının baharında olunca daha bir üzülüyor insan.
gencecik yaşta hayatını kaybetmiş tiyaro sanatçısı. Allah yakınlarına sabır versin.
inishmaan'ın sakatı adlı oyunda gösterdiği olağanüstü performansıyla hatırlanacak olan genç yaşta vefat eden tiyatrocudur.
aynı ilanı tekrarlamak istediğim oyuncu.

DENiZ GÖNENÇ SÜMER iÇiN, MÜMKÜN OLDUĞUNCA ÇOK KANA (GRUP FARKETMEZ) iHTiYAÇ
VARDIR. 24 SAAT AÇIK OLAN ANKARA HACETTEPE HASTANESi KANMERKEZiNDE
"DENiZ"GÖNENÇ SÜMER ADINA, KAN VEREBiLiRSiNiZ. AYRICA PAZARTESi
SABAHI 09:30 DA AYNI YERDE B+ KANA...(TROMBOSiT iÇiN) ...iHTiYAÇ OLACAKTIR.
TROMBOSiT VEREBiLECEKLER (tankutyıldız'ı) 05325085212 DEN ARASIN
LÜTFEN.
teşhis edilemeyen bir virüs hastalığı sebebiyle hastanede yatmaktaymış.
http://www.rendaguner.com...zgonencsumer/picture1.jpg
* inishmaan'ın sakatı isimli oyunda yer alan tiyatrocu, sanatçı.
bu yıl gösterime giren gökten üç elma düştü isimli filmde de bennu yıldırımlar ve ismail hacıoğlu ile birlikte başrolleri paylaştı.