bugün

Birbirinden farkı olmayan dörtlü.
deniz gezmiş inandığı değerler uğruna, ellerine 1 kişinin kanı bile bulaşmadan 25 yaşında can vermiştir. -ki yargı sürecini okuyan, takip eden varsa orada bile idam yerine hapis cezasıyla kurtulabilirdi belki yaptıklarından pişman olduğunu söyleseydi. ama yapmadı, bile bile ölüme gitti.

seversin, sevmezsin, düşüncelerini beğenirsin ya da beğenmezsin ama saygıyı hak ediyor.

diğer üçlü gibi komünist ve kürtçüleri yalandan sıvazlayıp ceplerini parayla doldurarak götleri rahatta keriz sikmemiştir en azından. ayrı tutmak lazım.
o dönemin sağcıları devletleri amerikan götü yalarken ne yapmış? onu çok merak ediyorum.

bir tanesi amerikan askeri kaçırmış mı mesela?

tamam komünizm kötü, kaka. peki o dönem amerikan götü yalamak iyimiydi?

100 yakın nato üssü neden türkiyede? sinopta neden radar vaR? yardım adı altında neler alındı amerikadan nelerden taviz verildi?

bunlar yapılırken sözde vatanını seven, ırkı, vatanı için gözünü kırpmadan ölecek olan sağ cepe ne yaptı?

ben söyliyim hiç bir bok. devleti korumakla iktidarı korumak arasındaki farkı bile anlamaktan acizdiler. bir görüşleri vardı ama tek bir görüş, solcu görüş ne derse zıttını söylemek. kitap okumak akedemik bir şey yazmak hak götüre. deniz gezmiş kadar omurgalı olsaymış keşke zamanın sağcıları kafa tutsalarmış da onları da konuşsaymışız.
Kripto terörist s*lcuların dört ilahıdır. Bunlara asla laf söylettirmezler. S*lcular, terörist sevici veya teröristtir. Hiç şaşmaz.