1. 1.
  Tam bağımsız türkiye şiarını bayrak yapan, birileri amerikan donanmasını kıble yapıp " namaz kılarken.", 6. Filo' ya hayır mitingi yapan deniz gezmişi asacaksın, amerikan traşı yapmayacaksın. Komikmisiniz siz ?
  Yiyorsa kürecik radar üssünü kapatılmasını, 11 milyarlık boing ihalesini iptalini savun muhterem.
  Adam gerçekten anti emperyalistmiş diyelim.

  deniz gezmişi idam edip amerikan traşı yapmamak
  9 -1 ... eratosthenes
 2. 2.
  Deniz gezmiş i asan berber bulunmuştur. Zannettiren başlık.
  2 ... bearshare
 3. 3.
  beyin sıkıntılılar komünist olmakla, yurtsever olmanın birebir ilişkili olduğunu kavrayamamış.

  bir kaç örnek verelim de beyinlerinize oksijen gitsin.
  örnek1: milli mücadelede tek destek veren ülke komünistlerin iktidar olduğu rusya idi. hem silah hem para yardımı yaptı. ve doğu sınırımızı emperyallere kapattı.
  örnek2: küba ve fidel castro.
  birileri dolmabahçede abd' ye domalırken küba yurtseverleri abd' ye karşı savaştılar ve ülkelerini abd' nin elinden söküp aldılar. ve asla teslim olmadılar. kuşatma ve dünya tarihinin en büyük ambargosuna karşı 50 yıl direndiler.
  örnek3: şili de salvador allende sosyalistti. abd' ye teslim olmadı ve kendi ülkesinin abd uşakları pinoche faşist cuntası tarafından katledildi.

  not: uyanın beyler yurtseverlik yavşaklık değildir. abd piçliği hiç değildir. bugüne değin abd emperyalizmine karşı mücadeleyi vietnamda olduğu gibi verenler bellidir. çakma anti emperyalistler ise amerikan traşına karşı savaşır. komünist miyim ? değilim. ama sezarın hakkı sezara.
  2 -2 ... eratosthenes