1. 1.
  celal şengör ün ciddiye alınmayacak bir cümlesidir.
  4 -11 ... okati
 2. 2.
  deniz gezmişi diğer itlerle bir tutmam. adam türktü ve türkün soluydu.. şimdi denizin adını ağzına alanlar kürt faşisti ve platformlarda karı kovalayan boş adamlar.. ha bi de samanlık güzeli ertuğrul var. deniz mezardan çıksa ilk sizi siker tatlı su solcuları sizi
  5 -3 ... riariahungaria
 3. 3.
  Bilim adamı olmak sonuçta her konuda otorite olmak değildir. Benim bildiğim beyaz türkler bilmediği konularda yorum yapmaktan kaçınan insanlardır. Sokaklardan geldim imajı niyedir bilinmez. Muhtemelen soyletiyorlardir.
  1 -1 ... cockolate
 4. 4.
  Keşke idam edilmeselerdi. Bu kadar sansasyonel isim sahibi olamazlardı. Evet Celal hoca doğru söylemiş. Kolluk kuvvetiyle çatışmaya giren kişi eşkıyadır.
  2 -1 ... ovuzz
 5. 5.
  banka soyan, adam kaçıran, askere ve polise kurşun sıkan adamlar için söylenecek en hafif sözdür.
  4 -3 ... sonsarkiyicalkemanci
 6. 6.
  Bozguncu art niyetli hainlerdi.
  1 ... bernanke
 7. 7.
  Ben mhp li yim ama denizi herhangi bir adamla bir tutmak büyük hatadır adam gibi adamdı o adam.
  3 -7 ... vigilante8
 8. 8.
  Acı bir gerçektir.
  2 -2 ... 1974197819741978
 9. 9.
  Çok affedersiniz de deniz gezmiş e Türk diyen olmuş kendisi muhtemelen Erzurum ermenisi bir çaşıttı ve bir sikimden anlamazdı. Ne teori bilir ne iki kelimeyi bir araya getirebilir idiot gibi bir şeydi deniz dediğiniz adam. Şuan okulunuzda siyasi olarak popüler çocuk kimse deniz gezmiş odur.

  Ancak mahir çayan teorisyendir hazırcı değildir kalem oynatmıştır kendi fikri vardır teorisyendir şabloncu değildir. Ne kaypakkaya denen keko ne deniz nede başka biri. Bu adamların içinde saygı duyduğum bir mahir çayan birde doktor var. Hoş bazı sosyalistler\komünistler doktordan nefret eder ama okuduğum kadarı ile bu ikisidir.
  5 -1 ... delegado zero1918
 10. 10.
  eşkiya ne?
  "yani senin benim gibi bir insan"
  http://alkislarlayasiyoru...-guzel-eskiya-film-muzigi
  ... salingerin izinden