bugün

safsataötesidir.

(bkz: yazar bu başlığı yazmamış sıçmış)
bu durumun götümüze sokulan amerikan bayrağı ve yarağı ile hiç bir ilgisi yoktur.
(bkz: darbe sevicileri)
deniz Gezmiş ve arkadaşlarının savundukları bilinci bilmeyen bildikleri halde karşı olan kişilerin söylemidir.
deniz gezmiş o zamanın moda tabiriyle anarşistti. beslenmeyip asılanlardandır. asılmayanlar bilumum holdinglerde ceo olarak beslenip hayatın dadını çıkarıyorlar.

(bkz: 68 ve 78 kuşağı)
deniz ülkeye ihanet etti demek için vatan hainiydi demek için öncelikle umutsuz bir gerizekalı olmak gerekir. ama bu yetmez ayrıca kara cahil olmak gerekir. deniz 6. filoları denize döken zihniyetin evladıydı. bush un kucağına oturup oral seks yapan zihniyetin değil.
kötüleyene büdüt: bazılarının ağzı çok dolu sen devam et istersen.
terorist denilen insan öldürür bu gençler hangi insanı öldürdüler.Sadece inandıkları düşünceler yüzünden yok yere asıldılar.
başlığın üslubu her ne kadar anlış olsa da deniz gezmiş'i eleştirenlere git amerika ile bilmem ne yap diyenlere hastayım. Kardeşim, ne alaka? O dönemin politikaları gereği deniz gezmiş amerika'yı eleştiriyordu ama yine aynı şekilde o dönemler türkiye'nin başına daha tehlikeli bir bela olan sovyetlere neden ses çıkarmıyordu? Siz hala soğuk savaş zihniyeti ile yaşıyorsanız geçmiş olsun, gidip tedavi olun.

Ayrıca kemalistler neden deniz gezmiş'e sahip çıkıyor ayağına yatıyor anlayamıyorum. Kemalizm ulus devlet anlayışını savunur, deniz gezmiş is atatürk için ypıyorum ayağına kurduğu silahlı örgütü ile kemalist düzeni yıkarak yeni bir sosyalist düzen getirmek amacı için ölmüştür.

Bu sosyalist düzende kürtlere otonom, kürtçe'nin ikinci resmi dil olarak tanınması gibi bir çok uygulama vardır. Bunlar aşikarken hala nasıl bir kafa ile deniz gezmiş savunuculuğu yaparlar anlayabilmiş değilim.

Kemalizm ile bu kadar ters bir ideolojik görüş için birde can siperhane savunma yapmazlar mı? Bugün kalkıp şeriat taraftarları bile deniz gezmiş savunuculuğu yapsa, kemalistlerden daha mantıklı olur.
6-7 satırlık bir yazıda ne abd ne sscb kelimesi dahi geçmemesine rağmen bu doğru önermeye karşı çıkanların konuyu abd ye getirmesi onların nasıl bir uşak olduğunu bir kez daha gösteriyor. hatta istemeden uşak olduklarını kendi söylüyorlar.

gezmişovic yoldaşın ve saz arkadaşlarının altıncı filoyu protesto etmesinde ki asıl amaç iyi bir uşak olduklarını göstermekti. gelen sovyet donanması olsayı merasimle karşılayacaklardı.
deniz gezmiş tam bağımsız türkiye şiarıyla yola çıkmıştı.

senin fetocuların ise ülkenin parça parça satılmasında en büyük pay sahibidir, şimdi nerde feto hazretleri? deniz gezmiş nerde? hatunlardan ayrıldıktan sonra türkçe bir deyiş vardır, "s..eni severler, seveni s..erler" diye.

senin cümlenle bitsin, sen ve senin gibileri tanrı ıslah etsin.

(bkz: devleti kutsal sanan salak)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.