bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    hiç şüphesiz ki en asil türk solcusudur. türk solcusudur çünkü başka ülkelerde, hırsızlık yapan, banka soyan birini solcular sittin sene sevmezler.
    5 -5 ... diye yaziyorum ben
  2. 2.
    ayakkabısı da converse dir bu solcunun.
    4 -5 ... luc soubeyras
  3. 3.
    altında bmw ile, gazetelerde yazılar yazıyordur.
    3 -1 ... sevgilim ben manyak oldum
  4. 4.
    kimsesiz aç ve kimsenin arka çıkmadığı bir çocuğun ekmek çalması kadar saygı duyulacak davranıştır.

Yaşanan olaydan çok neden yapıldığına bakmak gerekli bazen.
    4 -3 ... suskun alfa
  5. 5.
    soyduğu bankadan kaldırdığı paralarla gemicik almadığı, yurt dışına kaçıp ömrünün sonuna dek rahat yaşamayı tercih etmediği için, ve dahası da, 25 yaşındayken kendini türkiyenin bağımsızlığına feda ettiği için sözlük ahalisince sevilmediği bas bas belli edilen kişiyi savunan sol görüşlü kişi.
    5 -2 ... barringer
  6. 6.
    "banka kurmanın yanında, banka soymak nedir ki?" diye soran brecht'in yolundaki solcudur.
    (bkz: solun iktidardaymış gibi saldırı altında olması)
    -3 ... anadol
  7. 7.
    tarihten müdafaa için arayıp da bulduğun bu mu denilecek bir insan.
    3 ... maszn
  8. 8.
    (bkz: robin hood)
    1 ... ne var
  9. 9.
    teröristi savunan solcudur. deniz gezmiş in tek esprisi asılmasıydı. sonra da kahraman oldu tabi. bizim chp li lâyikler de hastası oldu tabi.
    7 -5 ... acimayi birakali cok oldu
  10. 10.
    açlıktan ekmek çalan çocukla bir tutan kişidir. ulan ne alakası var? adam banka soymuş, banka. birileri de yok şundan iyidir yok bundan iyidir onun yaptığı der. lan ikisi de soyguncu, illa birini sevmen gerekmiyor.

ek: birileri de eksileyerek deniz gezmiş'in onurunu kurtarır.
    3 -2 ... seksi fotograflari icin tikla