1. 1.
    kimse kimseyi sevmek zorunda degildir. bu tur siniflandirmalar tamamen insanlari soldan sogutmaktadir.sola en buyuk zarari sol vermistir, devam da etmektedir. siz sevin, sevmeyeni dislayin.

edit: basligi acan kacmistir!
    11 -6 ... tekerlegibulanadam
  2. 2.
    idealleri olan insanlara saygı duyulmalıdır. deniz ler 20 li yaşlarda "tam bağımsız türkiye" diyerek gittiler. bugün o yaşlarda ki zihniyete, "bağımsızlık ne" desen cevap veremez ama ona bok atmaya çalışır, o bilgisiz, sorgulayamayan beyniyle başlık açıp entry girer, trajikomik olur.
    7 -8 ... demeteren
  3. 3.
    enternasyonalist sol üyesi olan zihniyettir. barışçıl, hümanist, kürtçü mantalitedeki zihniyettir. amerikan emperyalizmine karşı söyleyecek lafı olmayan zihniyettir.

pkk zihniyetidir, işgalci ingiliz zihniyetidir, adnan menderes zihniyetidir.

vatanla, türkle, türklükle, kemalizmle, atatürkçülükle; ulusla, milletle alakası olmayan zihniyettir.
    4 -6 ... kutsal ruh
  4. 4.
    devrimci ile teröristi ayırt edemeyen zihniyettir. zira hiç bir devrim çiçekle böcükle yapılmadı.
    4 -5 ... walktothestars
  5. 5.
    Deniz gezmiş bile kimseyi ayırmadan onun ustunden prim yapmaya çalışmak, gerek yok böyle şeylere, kimse boşyere ben devletçiyim, milliyetçiyim diye yanmasın. Kimin ne olduğu her zaman her yerde belli oluyor. Rahat bırakın adamlar yattıkları yerde huzurla uyusunlar.

madem o kadar inanıyorsun onlar gibi yaşa, ustunden pirim yapmayın denilesi durum.
    3 ... freedom
  6. 6.
    tarihi taraflı okumuş zihniyettir...sev sevme tabi ki herkesin kendi bileceği iştir ancak pkkyla aynı zihniyettir, o da militaritsttir pkklılar da demek düz mantıkda son noktadır kanaatimce zira denizler silahını bir kez bile polise askere doğrultmamıştır birçok defa bunu yapabilecekken, onlar silahlarını emperyalistlere doğrultmuştu ve bunun bedelini de şerefli bir şekilde ödediler 6 mayıs 1972'de...
    1 -3 ... sirikkebabi
  7. 7.
    kardes kavgasina taraf olup ulkeyi karanliga goturmekten baska ne yapmistir diye dusunuldugunde hakli olan zihniyettir. sonuc olarak yasalar karsisinda da haksiz bulunup idam edilmistir; hak ettigi gibi.
    ... de sade ft baudelaire
  8. 8.
    tercihini kullanıyordur, belki kim olduğunu bile bilmiyordur, belki bilmesi gerekmiyordur.
    ama bu andavallığımıza bahane olmamalı.

ama deniz'i sevmemek insanı nasıl pkklı yapar orası da ayrı zırva.

ben bıktım ulan, siz bıkmadınız. pes.
    5 -1 ... sevi yordun beni cok
  9. 9.
    -olum var ya
    +buyur abi
    -deniz gezmiş'i çok büyük adamdı
    +doğrudur abi
    -deli gibi seviyorum onu var ya
    +abi tamam anladım
    -oğlum bildiğin gibi değil çok seviyorum en çok ben seviyorum
    -tamam abi sen üzülme
    +nasıl üzülmem en bi çok bi ben seviyorum