bugün

boş kümedir.
(bkz: cemil yine mi actin o pencereyi)

(bkz: ah su cilgin şesi beş görenler)
abdullah ocalan'ın deniz gezmiş yolundan gitmeye çalışması sonucu oluşmuş benzerliktir. lakin devlet deniz gezmiş konusunda yaptığı hatayı apo konusunda tekrarlamayınca aponun durumu daha farklı olmuştur.
yorum yapmaya degmeyecek ufurukten benzetmedir.
ancak , konudan bagimsiz olarak ;

(bkz: bozacinin sahidi siraci)
(bkz: nick ine migfer takan zenci)
hic deniz gezmis ve abdullah ocalani gormemis insan benzetmesidir.
benzetmenin detayi icin lutfen bakiniz:
(bkz: sogan vajinaya benzer)
kavram kargaşısı yaşayıp sonra bir şeyler bildiğini iddia edenlerin temel argümanalarını sunmaya çalıştığı uçan filler kümesi. burası buram buram işbirlikçilik kokuyor, italyan-alman kırmalarının kara çalmaları fışkırıyor.
(bkz: götünden element uydurmak)
milliyetçiliğin arkasındaki işbirlikçi karakter hafiften su yüzeyine çıkıyor. "hani herkes eşitti?" diye sorgulayıp eşitliği emperyalizmin askerlerine denkleştirenler, aslen emperyalizmi meşrulaştırmak ve sözde milliyetçiliklerini özde işbirlikçiliğe evriltmeye çalışıyorlar. işbirlikçiliğin günümüzde kutsandığı, yurtseverliğin ve devrimciliğin günah sayıldığı günümüzde milliyetçilik gibi gerici bir ideoloji tetikçilerin elinde böylesine küçük boylu olduğunu bir kez daha gösterdi. boylarından ve gölgelerinden büyük işlere kalkışarak tarih tahrifatçlığına başvuran benito hitler kılıklı kara yüzleri bir kez tebrik ediyoruz. kendi karanlık yüzleri aydınlıkta yok oluncaya dek bu tahrifatçılık ise maalesef devam edecek.
başlık sahibinin bile olmadığını bildiği fakat popülizm adına söylediği benzerlikler.

deniz'in adı başlık sahibi gibi 3-5 kendini bilmez tarafından lekelenemeyecekken, apo'nun bir adı bile yoktur. bu bile bir şeyleri anlatmaya yeter.
boşuna kafaları meşgul etmeye çalışan salak bir tespittir.
deniz gezmiş'e bok atmanın bir diğer yoludur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.