bugün

bunun bir benzerini, mercümek hoca vakasında yaşamıştık. bosna'lı müslümanlar için toplanan paralar, erbakan'ın refah parti'sinin isviçre bankalarındaki vadeli faiz hesaplarına yatırılmıştı.

http://www.ekolay.net/seh...D=2908&HaberID=564308
kendini aydınlatan deniz feneri insanların inançlarının sömürü safarisine çıkması durumu.
hala böyle bir dernek varsa ve etkinliğe devam ediyorsa, insanların inanç değerleri üzerinden para kazanan bu derneği kınamak yerine hala bu derneğe katkıda bulunan yurdum insanlarına acımak gerekir.
yüzyılın en büyük iftira kampanyasına uğramış derneğin yardım toplaması olayıdır. ayrıca türkiye deki dernek ile almanyadaki dernekler farklı derneklerdir.
israil'in yeni politikasıdır. ateşkes sırasında filistin'e yardım eli deniz feneri olup yardımların hiç olmasını sağlayacaklar. demedi demeyin.

(bkz: her şeyden kıllanan adam)
dört "s" kuralı'nı iyi kavramış olan deniz feneri derneği'nin başlattığı kampanya(!).

edit: daha seri eksileyin, çok yavaş.
sen topla sana yardım yapalım birader demek istediğim ancak sözlük kuralları yüzünden söyleyemediğim cevabı hak eden başlık.**
deniz fenerinde soygun yapan itoğlu itler var ama birader aydın doğan da toplamıyor ki filistin için yardım. onlar anca müslüman kardeşlerimiz ölürken fosilleşmiş adamlara yılın girişimcisi ödülünü verirler. yok neymiş tema vakfıymış, yok ülke çöl olacakmışmış.*

edit: o değil de; sadece bu entry ye eksi oy verin kardeşim. sırasıyla son girdiğim bütün entrylere değil. lütfen biri bu adamı durdursun sözlüğün bokunu çıkardı artık. seovi sözüm sana.
aziz nesin'i bir kez daha saygiyla anmama sebep olan olaydir. ozellikle dinci vatandaşlar bağiş yapar bu derneğe, milli görüş çizgisinden ayrilmazlar.

ezik olmak kader olmamalidir. o vatandaşlar da doğru yolu bulacaklardir. ama ne zaman ? çikmaz ay, son çarşamba.
bu işi gözüyle görmeyenin yorum yapmasının anlamsız olduğu bir durumdur zira çok yakınımdaki fakir bir aileye inanılmaz güzel koşullar sunularak yardım yapılmış ve hayır duaları alınmıştır.almanya deniz feneri ile türkiye deniz fenerini bir tutmak son derece yanlış bir davranıştır.
yillar boyu ekranlarda binlerce fakir aileye yardim eden, acliktan kupkuru, hastaliktan ölecek vaziyete gelen insanlari bulup hayata tekrar dönmelerine vesile olan dernegin filistin e yardim etmesi olayidir.
edit:ulen yüzünüze gözünüze dursun deniz fenerinin yaptigi onca yardim. hic mi televizyon izlemediniz? hic mi o kadar insana yardim edilirken iciniz sizlamadi? onlar o kadar yardim yaparken neden böyle bir baslik acmadiniz? 2 tane adi serefsizin deniz feneri almanya subesinde yaptigi piclikten dolayi bu olayi tüm dernege atfetmek yakisirmi insana?

edit2:-ulen gecen gün bir komunist gördüm tam bir picti.
genelleme: bu komunist picse bütün komunistler pictir!

edit3:-ulen gecen gün dinci takilan bir herif gördüm kerhaneye giriyodu.
genelleme:bu dinci kerhaneye gidiyorsa bütün dinciler kerhanecidir!
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.