bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    haftasonu istanbul eyüp te sıklıkla gördüğüm hadisedir. hem meydanda hem feshanede adım adım bağış noktaları vardır. masanın arkasında ise hala derneğin doğruluğuna inanan saf kızlar vs..

iyi niyetli olsalarda hırsıza yardım ettikleri için allahın önünde hesap verecekler... salaklık kafi mi. allah beyin vermiş düşünün diye..
    4 -4 ... anti
  2. .
    (bkz: ahlaksızlığın verdiği hafiflik)
    1 ... aquarius
  3. .
    elmanın içinde kurt gördükten sonra bir daha hiç elma yememeye tövbe eden insanların anlayamadığı durumdur. tamam içlerinden birkaç tane şerefsiz çıktı. kabul. ancak bunu bütün derneğe yaymamak gerekir. bu şekilde davranmak yanlıştır. eğer güvenilmiyorsa başka bir kuruma da bağış yapılabilir.

(bkz: deniz feneri/#3987772)
    3 -6 ... coolgoose
  4. .
    (bkz: d f d nin medyada hala reklamlarının olması)
    ... b00k
  5. .
    zahid akman'ın hala rtük başkanı olması, rte'nin hala başbakan olması, şaban dişli'nin hala milletvekili olması gibi bir şeydir.

(bkz: organize işler)
    11 -3 ... kizkaciran damat
  6. .
    8 gün önce (15 eylül 2008) kayseri yeraltı çarşısı park girişinde görülen durum.
    3 ... windigo
  7. .
    yüzsüzlüktür. utanmazlıktır. yapılmasa daha iyidir.
    1 -2 ... surahi bey
  8. .
    taksim metro çıkışındaki deniz feneri noktası buna en güzel örnektir. o standda görevli türbanlı hanım kızcağızla röportaj yapmak isterim bir gazetecilik öğrencisi olarak. insanlar neler düşünüyor? neler söylüyorlar ordan geçerken acaba.
    ben ne zaman geçsem o standı gören insanların ağızlarından bir kaç kelime çıkıyor.? ve hala nasıl masa açıyor nereye açabiliyorlar merak ediyorum.
    2 ... bodrumtorbası
  9. .
    gayet normal bir durumdur. derneğin almanya'da sıçması, türkiye'de tası tarağı toplayarak gitmelerini gerektirmez. 100 yılın iyilik hareketir deniz feneri. ben de bir gazeteci olarak röportaj yapmak ve tacizlere nasıl dayandığını öğrenmek isterim.
    2 -6 ... tu kaka bana
  10. .
    masa açmasını anlarım fakat hala bağış yapan varsa burada şaşarım, çünkü eşşek bile tekme yediği sahibine kıçını tekrar dönmez.
    2 ... erjivan