bugün

Hakkımı helal etmiyorum.
Kaset olayından sonra CHP tahtından inmişti kendisi
Onun yerine de yılların şamar oğlanı
Kürt milliyetçisi Kemal Kılıçdaroğlu geçti.
Tayyip'in önünü açan ve başımıza musallat eden tipitip.. hiç sevmem kendisini. Ulusalcılar inceci ergenler çok severdi..
koca ulusalcıymış. bi siktirin gidin amk. türkiye'de ne sol ne ulusalcılık para etmeyecek. türkiye'nin ana muhalefet ihtiyacı merkez sağ bir partidir.
yeniden mi dirildi noluyor diye merak edip girdiğim başlık.
agresif bir konuşma tarzı vardı. bu tarz, seçmenler tarafından pek benimsenmedi.
cumhuriyet halk partisi'nin karnına palayı sokup yarmış bağırsaklarını böbreklerini dökmüş bir insandır. chp nasıl şu an alevi partisiyse onun döneminde de çerkes ve beyaz türk partisi olmuştur. kimse kusura bakmasın.
chp nasıl şu an alevi partisiyse onun döneminde de seküler zengin türk partisi olmuştur, kimse kusura bakmasın.
Partiye bi sik kazandirmadi amın oğlu.

Rte yi de onu borçlusunuz.
dinle pek arası yoktu rahmetlinin ama en azından şimdiki cehapeliler gibi de ülkesini terör örgütlerine peşkeş çekmiyordu.
makine gibiydi...
en çok rte özlüyordur onu.
eski chp genel başkanı.
Ay hortladı sandım.
iyi bir muhalefet değildi belki
Ama başına gelen bu olay çok trajikti
Adamın kariyerini bitirdi resmen.
Chpnin son atatürkçü genel başkanı olarak kalacak gibi görünüyor.
Bu dünya ne sana ne de bana kalmaz şarkısını iliklerimize kadar hissettiren merhum siyasetçi. Düşman olmayı bırakalım sevelim birbirimizi. Sonumuz kara toprak.
Ortadoğunun en büyük siyasal islamcısı ölmüş.. Ateşi bol olsun.
erdoğan ın hapisten çıkmasına izin vermiş ve sonra şöyle demişti "zaten çıkacaktı."

sonra erdoğan anayasayı çiğneyerek üçüncü kez aday oldu ve başka biri şunu dedi
"zaten aday olacaktı"
Partili evli kadınla kasedi çıkan sol siyasetçi.
güncel Önemli Başlıklar