bugün

40 yıllık alışkanlığın getirmiş olduğu özlem.
gandi kemal'in 2 günlük başkanlığını bile çekemeyen, daha ortada bi bok yok iken kılıçdaroğlu'na anlamsız bok atan insan eylemi.

(bkz: yusuf yusuf)
en azından üslup biliyordu diyerek özlemeleri lazım.
(bkz: al malları devret işi) örneğini yerine getirdikten sonra işe yaramayacak olan özlemdir.
en çok tayyip erdoğan'ın yapma ihtimalinin olduğu eylemdir bu.
akplilerde yusus yusuf seslerine eşlik eden özlemdir.
akplilere mahsus bir duygudur.
18 yıla doymamış beyinsizlerce yapılan eylemdir.
(bkz: Gelen gideni aratır)
chp lilere de mahsus bir durumdur. s.kici bir havası vardı adamın! tayyip e sus lan s.kerim dese inandırıcı korkutabilirdi tayyip i mesela. ama dundee kemal de o yok.
bir sağcı, bir ülkücü olarak sayın Deniz Baykal'ı istifa ettiği gün özlemeye başlamıştım. belki siyasi kişiliği bana ters olabilirdi ama vatan, millet, devlet sevgisinden en ufak şüphe duymadığım biridir.
(bkz: seviyorsan git konuş bence)
koskoca* cumhuriyet halk partisi baykal'dan başka bir lider yetiştirememişse, çıkartamıyorsa** yazıklar olsun. kapatın gidin kardeşim partiyi, tabelayı da indirin.
mitinglerinde daha coşkuluydu diye özlenesi insandır.
(bkz: Methini duydum ama Metin beni duymadı)
onu tv de gördügünde ekrana yapısmak gibi bırseydir.
bi yanda tayyip öte yanda kılıçdaroğlu....

bu çapsız siyasetin içinde akla gelendir.

özledik reyiz...
muhalefet zihniyetine bürünmüş chp'nin acı gerçeğidir. yıllarca iktidar olmuş, ülkeyi yönetmiş, değerli kişi mustafa kemal paşanın kurduğu partinin geldiği son noktadır, iğrenilmesi gereken durumdur.
yeni chp nin halini görünce eski chp yi ve deniz baykalı aramamak elde değildir.benim gibi partisiyle ve görüşüyle uyuşmuyor olabilirsiniz.ama adam en azından pkk lıları getirip milletvekili yapmıyordu.
not:ülkücüyüm ve mhp liyim.
adam rezillğin dibiyle gitti ya, değil gandi kemal, recep tayyip erdoğan gelse daha çok sevinirim deniz baykal döneceğine. dönecek yüzü varsa tabi...
Allah rahmet eylesin. *
Deniz baykal daha milli görüşlü olduğundan küresel güçler tarafından daha kolay yönetilecek biri olan kemal kılıçdaroğlu başa geçti.
chp nin faşist yüzünün yaptığı eylemdir. eminim akp yi yıkacağını bilseler ideolojiyi falan çöpe atıp mhye oy verir totoşlar.
Bir siyasetçi, siyasi görevi dolayısıyla nasıl özlenir dedirten cümledir. Neticede hepsinin yaptığı ya da yapacağı tek şey halktan kepçeyle alıp çay kaşığının ucuyla geri vermektir.
4 seçim boyunca, seçimi kaybederse şunları bunları yapıcam diye saçmalayan, sonra %19dan %19.5 a çıktım bu bir başarıdır deyip, son seçimde kılıödaroğlu %6 arttırınca "bu büyük bir başarısızlıktır." diyen bir insandır deniz baykal. bu kadar klasik, bu kadar geri kalmış muhalefet zihniyetiyle haraket eden, yetmeyip seks skandalıyla rezil olan bir adamı oy verdiği partinin başında görmek isteyen zihniyeti de anlayamadım anlayamıyorum yaw.
güncel Önemli Başlıklar