1. 1.
  Ersun Yanal tarafından takip edilip Genclerbirligi'ne, oradan da Fenerbahçe'ye geçen başarılı oyuncu
  1 -1 ... trinfr
 2. 2.
  (bkz: kaptan magara adami)
  1 -2 ... aftermath
 3. 3.
  fb ile gençlerbirliğinin mahkemelik olmasına neden olan sıradan fb futbolcusu
  ... robert langdon
 4. 4.
  bugün oynanacak diyarbakırspor maçı hakkında kendisiyle yapilan röportajda diyarbakir kumeye oynuyor diyerek, talihsiz bir açıklamada bulunan fenerbahçe futbolcusu.
  2 -2 ... salca
 5. 5.
  gençlerbirliği futbol takımında oynarken gayet başarılı bir oyun ortaya koyup süper kupa ve kupa papazı sahibi fenerbahçeye transfer olduktan yıldızı sönen defans oyuncusu.
  -1 ... martyns
 6. 6.
  bugün itibariyle lisansı yeniden askıya alınan fenerbahçenin son haftalardaki başarılı oyuncusu *
  ... city walk
 7. 7.
  futbol federasyonun geri kafalığı sonucu lisansı yeniden askıya alınan futbolcu.bir futbolcuya verilebilcek en büyük cezadır futbol oynamama yasağı.hukuk devletlerinde bu tip cezaların olması ve insanların haytalarıyla ilgili bu kadar basit ve kolay kararların alınması ne yazikki ülkemizde bir türlü engellenmemiştir.bunun sön örneği deniz barıştır.aferin federasyona çok iyi iş yaptılar,verilebilcek en basit(karar açısından) ve en mantıksız cezayı verdiler. (bkz: soysuz federasyon)
  1 -1 ... berbay
 8. 8.
  Tip olarak Ali Eren Beserler ile unutulmaz bir ikili olusturabilecek futbolcu...
  2 ... ramirez
 9. 9.
  inanılmaz derecede kötü futbolcu. kendisi için kullanılan "futbolcu" sıfatı ise şaka gibidir. bir insan her golde mi hatalı olur arkadaş.
  1 -1 ... haniglurn albernest
 10. 10.
  futbol federasyonunun mallığını ayan beyan ortaya koymasındaki en büyük etkendir. ayrıca ister istemez federasyonun fenerbahçeyi şampiyon yapmamak için komplo kurduğunu düşündüren bir durumdur lisansının askıya alınması. zira deniz tam forma girdiği,oynadığı yeri yadırgamadığı,gol attığı,asist yaptığı, kısacası formunun zirvesine ulaştığı sırada futbol federasyonunun* artık salaklığı mı dersiniz,bilinçsizliği mi dersiniz bişi yüzünden lisansından olmuştur. şu son zamanlardan oynadığı futbolla milli takımda banko oynayabilecek bir grafiğe sahipti deniz. futbol federasyonumuz da ekmek yediği kaba tükürdüğünü bir kez daha belli etmiştir.*
  ... shyer