1. 1.
  Ersun Yanal tarafından takip edilip Genclerbirligi'ne, oradan da Fenerbahçe'ye geçen başarılı oyuncu
  -1 ... trinfr
 2. 2.
  ilhan mansız, ahmet dursun, metin tekin, ibrahim toraman gibi yakışıklı futbolcalara alışmış futbol camiasının gördüğü en çirkin futbolculardan...
  2 -8 ... ferrole
 3. 3.
  (bkz: kaptan magara adami)
  1 -2 ... aftermath
 4. 4.
  fb ile gençlerbirliğinin mahkemelik olmasına neden olan sıradan fb futbolcusu
  ... robert langdon
 5. 5.
  bugün oynanacak diyarbakırspor maçı hakkında kendisiyle yapilan röportajda diyarbakir kumeye oynuyor diyerek, talihsiz bir açıklamada bulunan fenerbahçe futbolcusu.
  2 -2 ... salca
 6. 6.
  gençlerbirliği futbol takımında oynarken gayet başarılı bir oyun ortaya koyup süper kupa ve kupa papazı sahibi fenerbahçeye transfer olduktan yıldızı sönen defans oyuncusu.
  -1 ... martyns
 7. 7.
  teknik becerisi yüksek olmadığı halde fizik gücü gençlerbirliği'nde forma bulan ancak mücadele eden futbolcu sevmeyen fenerbahçe taraftarının gözüne bir türlü girmeyi başaramayan futbolcu...
  ... ferrole
 8. 8.
  bugün itibariyle lisansı yeniden askıya alınan fenerbahçenin son haftalardaki başarılı oyuncusu *
  ... city walk
 9. 9.
  futbol federasyonun geri kafalığı sonucu lisansı yeniden askıya alınan futbolcu.bir futbolcuya verilebilcek en büyük cezadır futbol oynamama yasağı.hukuk devletlerinde bu tip cezaların olması ve insanların haytalarıyla ilgili bu kadar basit ve kolay kararların alınması ne yazikki ülkemizde bir türlü engellenmemiştir.bunun sön örneği deniz barıştır.aferin federasyona çok iyi iş yaptılar,verilebilcek en basit(karar açısından) ve en mantıksız cezayı verdiler. (bkz: soysuz federasyon)
  1 -1 ... berbay
 10. 10.
  Tip olarak Ali Eren Beserler ile unutulmaz bir ikili olusturabilecek futbolcu...
  2 ... ramirez