1. 1.
    deniz akkaya'nın "şişmanlarla ve çirkinlerle arkadaşlık edemem haha" diyerek çekip attığı hikayeye "doğal" olarak tepki gösteren ve kınayan müge ile gülşen'e bir video daha çekerek "bu ikisi beni programına davet etti ve ben gelmedim diye bana giydiriyorlar bunlar böyle" demesi üzerine başlayan kapışmadır.
    müge ile gülşen ise bunun üzerine; "biz şu ana kadar yüzlerce ünlüyü davet ettik programa ve yüzlercesi gelmedi. hangisine giydirdik? biri de çıkıp desin ki sizin programa gelmedim diye bana giydirdiniz desin. deniz akkaya'yı da 2 sene önce davet ettik. gelemedi. peki bu 2 senelik süreçte deniz akkaya ile ilgili bir tek bile giydirme yapmış mıyız kanıtlasın." şeklinde cevap verdi ve telefondan da kanıtları gösterdi.
    deniz akkaya kötü bir paylaşım yapmış. bir insan çirkin de olabilir şişman da. müge ile gülşen de gereken cevabı verdi. bu espri falan değildir. sevgilisinden dayak yerken "yüzüme vurma, yüzümle para kazanıyorum" dediği günleri ne çabuk unuttu. böyle insanların sonu iyi değil. müge ile gülşen'i destekliyorum.
    not: magazin takip etmiyorum, bütün bu olanları 10 dakikalık kahvaltı süresince öğrendim.
    1 ... dertler derya olmus