1. 11.
    (bkz: allah ın soracağı soruları insanın sorması)
    1 ... kurremkarmerruk
  2. 12.
    kulağa garip gelse de ön yargılı olunmaması gereken durum.
    ... melenith
  3. 13.
    hacı olmanında artık ayaklara düştüğünün belirtisi (her gideni almasınlar be, bi bekaret kontrolü falan...)
    -3 ... tctakip
  4. 14.
    magazin gazetecilerinin türbelerin başında ünlüleri beklediğini sanmıyorum. evet haberlerde çıktı, bende seyrettim deniz akkaya 7 türbe gezdi diye. şimdi o kadar kameraman, muhabir, gazeteci ne arıyor orada. bir yerden duyum almış olmaları gerekir. acaba deniz akkaya oralara giderken arayıp, bakın çocuklar ben türbe türbe dolaşacam gelin size ekmek var demiş olabilir mi.

daha evliligi düşünmüyorum açıklamasını yapan şahıs, hac olmak karar vereceğini sanmıyorum.

(bkz: ibadette saklı kabahatte)
    ayrıca
    (bkz: parayla imanın kimde oldugu belli olmaz)
    1 ... raper
  5. 15.
    deniz akkaya'nın yaptığı son saçmalıktır.
    1 ... düttürü
  6. 16.
    kabe'yi tavaf esnasinda etrafindaki magazincileri hayal etmek bile istemiyorum. onunla beraber tavaf ederler. hatta basin mensuplari ile deniz akkaya arasindaki kovalamacayla birbirlerine tur bile bindirebilirler.
    ... c2d
  7. 17.
    (bkz: deniz akkaya nin hagi olmasi)
    1 -1 ... thedewil
  8. 18.
    onca rezaletten sonra mübarek topraklara gitmesinin şüpheyle karşılanması gereken davranış. yaşamını buna göre düzenleyip davranışlarını değiştirse olabilir. ama görünen o ki pek de değişen bir şey yok. ne diyelim allah kabul etsin. tabi önce gitmeyi nasip etsin.
    ... crazyever
  9. 19.
    (bkz: şimdi reklamlar)
    1 ... optio
  10. 20.
    hiç inandırıcı gelmeyen olaydır reklam...reklam.
    ... sleepless