1. 1.
    https://www.google.com.tr...anin-transparan-tayti.amp

inşallah yakinda her yerde deniz akkaya taytı geldi yazmaz.
    2 -3 ... patronum
  2. 2.
    ucuz kadın olmak bunu gerektiriyosa demekki.
    20 -1 ... nobody s
  3. 3.
    kimseyi ilgilendirmeyendir. kadın istediğini giyer size mi soracak açık ve net.
    7 -20 ... public agent efsanesi
  4. 4.
    Yahu tamam kim ne isterse giysin eyvallah ama bu nedir be kardeşim. Hiç mi göz zevkin yok, ki Allah bilir kaç yüz tldir bu... yazık valla ne diyeyim. Tarz olcaz diye götü başı dağıttılar iyice.
    12 ... kendi kendine kendini arayan
  5. 5.
    "bu tayt cesur kadın işi" demiş. bizim oralarda başka bir şey diyorlar ama. biz erkekler böyle şeyler giysek sokakta sapık diye linç ederler.
    4 -1 ... ruh okuzu
  6. 6.
    dikkat çekmek zorunda olmak ne kötü!
    11 ... undergroundy
  7. 7.
    deniz akkaya nın taytı
    8 -1 ... monte kristo kontesi
  8. 8.
    insana kusmamak için kendisini zor tutturan tayttır, evlerden ırak. birde dedikleri:

''Çok güzel değil mi? Çok beğenerek aldım, beğenerek de giyiyorum. Gördüğünüz gibi bu tayt transparan çocuklar, cesur kadın işi. Kendime ve fit oluşuma güveniyorum.”

bu cesur kadın tanımını kim çıkardı bilmiyorum ama açık giyinmeye ''cesur kadın davranışı'' demeye başladı insanlar. sanırım bu şekilde bir algı oyunu yapıyorlar yani bak cesur ol diğer insanları takma sende açık giy falan. lan açık giymekle cesaretin falan ne alakası var, böyle düşünen kişilerin zekasından şüphe etmek lazım. şu nedir şimdi:

deniz akkaya nın taytı
    13 -2 ... keyf kahyasi
  9. 9.
    Kim ne isterse onu giyer, herkes özgürdür ve buna kimsenin karışmaya hakkı yoktur. fakat demeden geçemeyeceğim o ne iğrenç bir şeydir be deniz ablacım? geyikli tayt bile bundan on kat daha iyidir. Ne diyim allah kurtarsın durum vahim, yallah göz doktoruna.
    2 ... but not so
  10. 10.
    yaşlandı abla. o nedenle yapıyor bunları. menopoz evresinde galiba.

kendini rock star zannediyor.
    2 ... sanfransiscodaki boynuzlu