1. 1.
    https://twitter.com/halkt...tatus/1318982106622590976

çok enteresan bir tartışmadır. görücü usulü bu ülkenin kara kaderi olmasının yanında, çağımızda buna ben de karşı olduğumu belirtmeliyim.

helal olsun deniz akkaya.
    1 -9 ... vittorio87
  2. 2.
    tinder'e laf etmeyen kendini Ileri görüşlü zanneden zatların yeni saçmalığı.
    size ne kardeşim. isteyen görücü usulüyle , isteyen zamparalıkla bulsun evleniceği kişiyi.

birine laf Edip, ötekine laf etmiyorsanız çenenizi kapatın.
    5 -1 ... game of thrones taki kerhaneci
  3. 3.
    Tartışmayı izlemedim ama Arkadaş ortamında tanışmayla görücü usulünün çok da bi farkı yok. Tartışmayı izlememe sebebim de türkiye'de yapılan tartışmalarda genelde iki taraf da haksız oluyor. Nasıl başarıyorlar bunu bilmiyorum ama kimseye hak veremiyorum yahu.
    4 -2 ... ciklet kizilok
  4. 4.
    böğürmeler eşliğinde boş tartışmadır.
    3 ... solaref
  5. 5.
    Bu kadın ne ara bir şeyi tartışabilecek seviyeye geldi dediğim başlık.Bu aralar ne kadar çok sesi çıkıyor Liv Tyler estetiğinden sonrası yok ben de.
    5 ... oophelia
  6. 6.
    car car car bağırıyorlar 2 dk zor dayandım kapattım. deniz bey görücü usulü evliliği yanlış biliyor doğrusu anlatılmalı ona.

(bkz: görücü usulü evlilik)
    5 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  7. 7.
    görücü usulünde damadın gelinin fikrinin alınmadığını sanan cahiller oturmuş milleti cehaletle suçluyor. önce bir kültürlenin de öyle gelin sözde aydınlar sizi.
    3 ... masklavi
  8. 8.
    Konuşmayı bağırmaktan ibaret sananları TV ye çıkarmışlar.
    Bir dakika bile izleyemeyecek kadar vakit kaybı bir program.
    ... 01 myeflin
  9. 9.
    Görücü usulünü bilmem ama gündemden silinip gidenler sivrilip gündem de kalmaya çalışıyor.
    1 ... ilkutay
  10. 10.
    0.40'da "Teminden beri baarrıyosunuz.." cümlesine kadar dinleyebildim.

Gereksiz olduğu kadar sinir bozucu da olan tartışmadır.
    4 ... ruzan