1. 281.
  20'li yaşlarda başörtülü genç kızların içkili mekanda içki içen birinden neden rahatsızlık duyduklarını anlayamadım. Manyak mısınız lan.
  8 -3 ... john ruth
 2. 282.
  bunların alayı aynıdır.
  serserler ve haydutlar aynı takımın oyuncularıdır.
  ... ruzhan
 3. 283.
  Neredeyse topla, tüfekle üzerine gidilen kadın. Deniz Çakır, çok da hoşlanmadığım, samimi bulmadığım bir figür. Ama kadının üzerine biraz fazla abanıldığını, dozun kaçtığını düşünüyorum.
  5 -3 ... aspiratoryum
 4. 284.
  2. kabataş vakası olması kuvvetle ihtimal dahilinde.

  mevcut hükümete yakınlığı ile bilinen ece erken dahi olayın meydana geldiği kafeye gidip garsonla konuştuktan sonra "hiçbir şey göründüğü gibi değil, deniz çakır haklı" diyebiliyorsa dahası deniz çakır ısrarla, ortada kamera kayıtları var her şey orada açıp bakın ddiye ısrarla yineliyorsa bir düşünmek lazım. kaldı ki garson da gelip mahkemede şahitlik yapacağım deniz çakır haklıdır dedi diye bir haber de okumadım değil.

  olay, deniz çakır veyahut bir başkası hiç önemli değil eğer birinin giyim kuşamından rahatsızlık duyuyor ve bir de hakaret yolu ile rencide ediyorsan yaptıklarının sonuçlarına da katlanma mükellefi olursun ancak daha ortada daha somut hiçbir şey yokken bu denli linç de insanı şüphelendirmiyor değil.
  ... siirici hatlari vapuru
 5. 285.
  Başörtülü bacılar deniz çakıra laf atma cesaretini nerden buluyor demişler pardon ama Deniz Çakır kim ya? Senin benim gibi insan eğer varsa bir haksızlık tabi ki sessiz kalınmayacak. Şu ucubeleri bu kadar büyütmeyin gözünüzde.
  4 -5 ... alemdarpolathanim
 6. 286.
  Türbanlılar tarafından tahrik edilmiş kadın.

  Siz kim oluyorsunuz da bara gidip insanların içkisine karışıyorsunuz?

  Anlaşılan o ki türbanlılar seçim öncesinde insanları tahrik edip mağduriyet yaratma çabasında yine.

  Şu türban ağlaklığı cidden midemi bulandırıyor artık. iki kadın tartışıyor. Olay direkt türban düşmanlığına bağlanıyor. Azalarak bitin.
  5 ... agnostos
 7. 287.
  Çomarların linç girişimine tepkisiz kalmaması gereken kadın. Yalnız değilsin.
  5 -2 ... alkolik oldum
 8. 288.
  bir başka "kabataş olayı" vakasına kurban giden güzel kadın.

  tabi bu da o kabataş olayı gibi yalan dolan. olay şöyle oluyor; alkollü mekanda eğlenen deniz çakır'a çıkışta kapalı kadınlar "şuna bak ya nasıl içmiş, ayıp ayıp" tarzında laflar ediyor. e haliyle buna sinirlenen deniz çakır da "tahammül edemiyorsan siktir git arabistan'a" diyor.

  akp'ye de bu durumdan mağduriyet çıkarmak kalıyor.
  ... balkanlardan gelen
 9. 289.
  benim türbanlı bacılarıma türbanlı demiş.
  3 -2 ... ibni maymun
 10. 290.
  On numara kadın.

  Yüzü fiziği gülüşü..

  Kurban olun denizin b.kuna.
  3 -6 ... crouch kimdir lo