1. 317.
    Hiç samimi gelmiyor bu kadın bana.
    2 -2 ... haylaz adam 34
  2. 316.
    Türbanlıların yine delil sunamadığı olaya dahil edilmek istenen kadın.
    2 -1 ... plane of wings
  3. 315.
    burası arabistan mı, burası türkiye dedim ama sessizce söyledim demiş
    osurdum ama sıçmadım gibi.
    sıçtım ama sıvamadım gibi.
    sıvadım ama firfil atmadım gibi.
    3 -12 ... boll
  4. 314.
    Ağır içiyor.
    ... n dakota
  5. 313.
    ne diyorsa haklı olan kadındır.
    -2 ... laplacein seytani
  6. 312.
    Müjdat gezen’in yetiştirdiği harika oyunculardan bir tanesi. Türbanlılar tarafından iftiraya uğramıştır. Benim anlamadığım olay şu: tesettürlü bir insan neden içki içilen yere gider ki? Bi bitmediler ya, her geçen gün daha da çok ürüyorlar anasını satayım.. güzel ülkemiz Arabistan olma yolunda hızla ilerliyor maalesef..
    13 -3 ... goddess of darkness
  7. 311.
    Aynı berkin elvan gibi haksızlığa uğrayıp da durmuştur.
    -13 ... saban filmindeki gulyabani
  8. 310.
    Restorandaki çalışanların ifadesine göre ilk laf atanlar türbanlı ablalarmış. Hem kapalı hem alkollü mekanda gece vakti bilemedim.

Kendisine karşı nötrüm ama açık şekilde haksızlığa uğrayan oyuncu, sanatçı.
    11 -3 ... belllatrix
  9. 309.
    haksız lince uğrayan ve seçim öncesi tesettürlü sözde mağduriyeti kampanyalarına alet edilen kadın.
    olay ki kendisinin ve arkadaşlarının anlattığı üzre şu şekilde gelişmiş. orada kendisinin içlerinde bulunduğu grup foto çekilirken, bunlar gelip "bizi mi çekiyorsunuz." iftirasıyla gelip sataşmış ve onların da içkilerine laf söyleyince "burası arabistan değil." cevabını almaları gayet normal.
    hem kapalı kadının içkili mekanlarda eğlenmesine karışan var mı ? hiçbir şeyden de geri kalmazlar anam.
    8 -8 ... nardaninciler
  10. 308.
    "bar" a girip "alkol" den rahatsız olan türbanlı provakatörlere ayarı vermiş kadındır.

evet burası "atatürk türkiyesi". arabistan değil. hoş arabistan olsa türbanlı halde zaten bara da giremezsiniz orası da ayrı.

türbanlı provakatörlere araştırsan kesin akepe teşkilatından çıkarlar.
    2 -1 ... uzakyolun yolcusu