bugün

'kadın isterse' dizisindeki alev rolüyle ünlenen,şu aralar atv nin 'evet benim' dizisinde rol alan kızıl saçlı hoş hatun
hacettepe üniversitesi devlet konservatuvarı mezunu, "yaprak dökümü" adlı dizide, şevket karakterinin karısı, yeni gelin ferhunde karakterini canlandıran oyuncu.
trt'deki dizisinde ünlenemeyip de sonradan özel kanallara geçince ünlenen şahsiyetlerden.
yaprak dökümü dizisinde çırılçıplak sevişen, çok güzel hatun oyuncu..
http://www.youtube.com/watch?v=uViaA2-Aq_8
tam bir karakter oyuncusu. hem güzel, hem oyuncu hem de iyi oyuncu bu memleketten de çıkıyormuş dedirtiyor deniz çakır. helal olsun.
kendisini taksimde gördüğüm allahım bu ne end-am- dediğim kişidir.
2006 baharında sev kardeşim dizisinin terzisiyle arnavutköy de oturuyordu.
(bkz: zeynep gülmez)
cihan ünal'a çıktığı dedikodularından sonra cihan ünal'ın yeğeniyle çıktığı dedikodularına maruz kaldıktan sonra " ay ben ne kadar maarifetli biriymişim." diye medyayla dalga geçen, soğuk bir yüz yapısı olan ancak gerçekte sevencen biri olan bir oyuncu.
ya gerçekten çok fettan ya da olağanüstü bir yeteneğe sahip olan oyuncu. *
kaş göz gerisi söz derler ya işte öle bir kadın.

insan onu izlerken nefret ediyor ama birden de acıyor. kim kocasına aşık başka birini daha ister ki; yargısız infaz yapmamak lazım; ferhunde'ye.

hastası olunacak şeker bir oyuncu.
(bkz: kadın isterse)
(bkz: avrupa yakası)
(bkz: iki arada aşk)
(bkz: yaprak dökümü)
(bkz: işte benim)
(bkz: istiklal söğütlü hacer ana)
kötü kadın rollerinin vazgeçilmezi.
saç modelini ve rengini çok başarılı tutturduğunu düşündüğüm oyuncu.

(bkz: ferhunde saçı)
sevişme ve öpüşme sahneleri reytingleri tavan yaptıran, acayip karizmatik kadın. lakin özellikle alt dudağında bir tuhaflık vardır da çözemedim neden.

ayrıca hayran olunası bir oyuncudur. şevket'le sedef'i gördükten sonra patronunun evine geldiğinde o bakışı vardı yaa.. çok etkileyiciydi yahu..
tvlerde görmeye hasret kaldığımız güzel insan güzel oyuncu. maalesef dandik dizilerde harcanmaktadır .
bir yakalasam somurtan simaran alt dudagindan,
ocak ayazini yaylada yemis leb gibi.
kiz eme eme kuruturum seni.

edit: hayatimdaki ilk siirdir. (bkz: gozlerim doldu serefsizim)
31 aralık 1983 doğumlu olan ama dizide giydiği kıyafetlerden dolayı büyük gösteren güzel oyuncu.
Kadın istersenin psikopatı, Yaprak Dökümünün kötü diye gösterilmeye çalışılsada iyi karakter olan Ferhundesi ile ünlensede işte Benim isimli bir dizide de rol almış(mış)! Bi de iki arada Aşk diye güzel ama sıradan olduğu için tutmayan sitcomdada oynamışlığı vardır, şimdilerdeki rollerinin aksine saf, iyi niyetli bir kadını oynuyordu (ayrıcada zengindi sanırsam karakteri). Avrupa Yakasınında bir bölümünde görünmüşdür. Türkiyedeki nadir hem güzel hemde umut vaad eden başarılı oyuncularındandır!
gözleriyle oynamayı basaran, enterasan bir cekiciliği ve karizması olan son derece yetenekli oyuncudur kendisi.
cok da güzel gözleri vardır ayrıca demeden gecemicem, gözleriyle anlatıyor hatun herseyi yahu..
yaprak dökümü dizisindeki ferhunde´yi oynayan güzel oyuncu.deniz çakır´ ı ilk ,kadın isterse rolüyle hatırlıyorum,ordada iyi oyunculuk örneği göstermişti,bence yaprak dökümü dizisinde oynaması ,dizi için bir şans,müthiş rol yeteneği var.
üst dudak kıvrımı olmayan afetül devran.
sitesinde eteksiz resmi olmayan hatun, güzel bir sitesi var en az kendisi kadar
http://www.denizcakir.com.tr
ciddi şekilde küçük iskenderi sevdiğini düşündüğüm hoş hatundur kendileri...
bir bucuk sene önce tolga karelle ask yasamis.fenada bir kadin degil halbuki.
tolga karel ile bir buçuk yıl öncesinde aşk yaşamıştır. tolga karelin, bunu yeni öğrenen nişanlısından ayrılmasına sebebiyet veren kişilik olma özelliğine sahiptir.