bugün

ayar vermeyi bilseniz de bu derece ayarı kaçmış bir hatun a karşı yapılacak en iyi şey onu kendi haline bırakıp uzaklaşmaktır. yoksa eğer ki onu sevmek gibi bir duruma düştünüz ise sizin de dengeniz alt üst olur.
hayatınızın hüsran içerisinde geçeceğinin resmidir, uzak durulması şiddetle tavsiye edilen birlikteliktir.
dengesizin erkeği de kadını da çekilmez. bizim pencereden daha çok kadının dengesizi yorumlanabiliyor doğal olarak ve dengesizle uğraşmak ömür törpüsüdür diyebiliriz. psikolojik sorunlara yol açabilir. ayrıca sürprizlerle doludur ama genelde bu sürprizler hoşlanılmayanlarından olur. dengesizliğin boyutu ile sıkıntıların büyüklüğü doğru orantılıdır.
hiç önemli değildir eğer sirkte ip cambazlığı yaptırılmayacaksa.
beyinciğinde ciddi bir problem olabilecek olan kadındır. acil şifalar diliyoruz kendisine.
birliktelikteyi ayakta tutabilmek için zaman zaman sizi kısır bir döngü içine sokacak kadındır. denge kurmaya çalıştıkça ayarı bozularak tamiri mümkünsüz arızalar çıkartacaktır. çekilecek yanı yoktur. en iyisi koyver gitsindir. tırnakları yerine ömrünüzü törpülemekle uğraşacak kadındır.
valla zamanında bi kız arkadaşım var, okul çıkışına almaya giderdim "neden beni bu kadar düşünüyosun, düşünme" derdi, gitmeyince de "sen beni sevmiyosun, bu soğukta dondum" derdi, ertesi gün çıkışına giderdim "bizim kızlarla parkta konuşucaz neden haber vermeden geldin" derdi, ertesi gün gelmezdim "nerdesin, sürpriz yapmak için mi aramadın yine, hadi çıktım" derdi, ertesi gün arayıp geliyorum derdim "çok monotonsun, insan sürpriz yapar" derdi.
yani kıssadan hisse, dengesiz bir hatun varsa, onu mutlu etmeye çalışırsanız kafayı yersiniz, amaaaa, kendi hayatınızı yaşarsanız o kafayı yer.
onun gibi davranacaksınız. bunu çözdükten 3 ay sonra

kız: "aşkım ben okuldan çıktım size geliyorum"
ben: "insan bi sürpriz yapar monoton hatun"
sizi de dengesiz yapar. bu tür kadınlar acıdan beslenirler. sevgi, aşk, seks, cinsellik bunlar için manasız boş kavramlardır. sürekli kavga etmeyi, çatışma halinde olmayı çok severler hatta bayılırlar. erkeğine kadınlığını vermeyi kendilerine hakaret olarak kabul ederler. gözlerinde tutkuları yaşamak yerine gözyaşları vardır. hayal dünyalarındaki kahramanlara kıyasla daha az değer verirler size. siz hep o dengesiz kadının oyuncağı olmalısınız. canı istediği zaman oynayabileceği canı istemediğinde bir köşeye koyabileceği bir oyuncak. size "tutkuyla sevişmek istiyorum" diyen kadın aradan saatler geçmeden "ben bunu istemiyorum" diyebiliyor. bu sözlerini de iki sene içinde en az on beş defa söyleyebiliyor. kendisi bir senaryo yazıyor hem sizi hem de kendisini oynatıyor. sizinle değil hayalinizle sevişmek ona göre daha güzeldir. dengesizliği hayal dünyasının karmaşıklığında gizlidir. sizi koca iki sene oyalayıp sonra da bu ilişkiyi sonlandıran benim diye hava atan da kendisidir. aradan aylar geçince tekrar arayıp buluşalım diyen gene kendisidir. bu sefer sevgililikten arkadaşlığa düşmüşsünüz haberiniz yok. dengesiz oyun devam etmektedir. benden size tavsiyem dengesiz kadınlardan uzak durun sonra siz de ona benzeyip dengesiz biri olur çıkarsınız.

(bkz: acıdan beslenen kadınlar)
fazla denge enerjiyi düşürür.bu yüzden çoğu adamın farketmeden tercih ettiği kadın modelidir.erkekler bu fikre itiraz eder ama yaşamında da bu yolu takibeder.aksiyon bağımlılığı nedeniyle böyle bi kadını bırakamaz ama ağzını huzur istiyorum diye açar huzur arıyorum diye kapar.
inişleri çıkışları olan, sıkılmayacağınız ama psikolojik dengenizin alt sült olacağı bir ilişki vaad eder. tercih meselesi.
o dengesiz kişinin içinde bir gram kötülük yoksa katlanıyorsunuz. ama dengesiz olduğu için terk edilebilirsiniz.
bi ayağı kısa bi kolu uzun mahlukatlar dünyaya getirmek.
Erkek versiyonuda vardır. Mesela ben... !
Terazi burcuysanız kaçınılmaz son.
bunun bir de dengesiz bir erkekle birlikte olma versiyonu vardır ki, düşman başına..
güncel Önemli Başlıklar