bugün

Yeni farkettiğim durum. Moderatörler mi kapattı yoksa kendi isteğiyle mi kapattı acaba?
Sözlüğümüzün en büyük problemlerinden biridir.
Gizlediği bir şeyler vardır. insan yoksa niye nick altından çekinsin ki? Evet.
1 yazar icin bunlari yazmak yerine kuantum fizigini falan anlatsa daha bir "iyi" insan olurdu.
kimseyi ilgilendirmeyen şey.

size ne amk?

ayrıca bu ne lan? adam açık mektup yazmış resmen amk. iyice randevu sitesine döndük anasını satayım.

edit: (bkz: uludağ randevu) tüm entrikalar ve aşklarınız için...
ooo ayvayı yedik şimdi bu olaydan 40 başlık en az 50 sf entry çıkar.
Kardes okudum . ayni kelimelerle yine 235422 paragraf. Sevmek bu kadar tirt mi lan bi insani? Madrm o kadar sevsin ettin sayfa sayfa ne dokuyorsun yasananlari?

Bizi ilgilendirmiyor amina koyim.
ne ifşa ediyorsun kadını ya alın şunu şuradan her şeyi dökmüş ortaya.

edit: lan daha üç günlük yazarsın topu topu 8 entryin var ne yaşamış olabilirsin en fazla bu süreç içinde.
işsizliğimi kanıtlamak için okudum.

Tek şunu anladım taraflardan tekinin adı dilara diğerinin adı ibrahim.

Olm zaten büyük aşk çıkmazmış bu isimlerden.*

Sözlüğün uygulamalarından biridir.

Ha unutmadan edit: şimdi niye böyle uluorta aranızdakileri yazıyorsunuz muhabbeti yapmayacağım, kaldı ki dempatik kişisi de durduk yere insanları zan altında bırakmayı seven bir yazardı. Al birini vur ötekine.
ne çektin be dempatik..
ayıp be dilara niye yarı yolda bıraktın çocuğu.
Hiç bir şey anlamadım. Ama değerli bir şeye benziyor o yüzden verdim şukunu.
önce kelimelerini sevmiş
sonra sövmüş,
şimdi sevmiyor ve mutsuz.
tek cümlelik özeti.
boş yere o paragrafı okuttun, ayıp.
yorgun düştüm en başından anlat.
Sanal dünyanın sanal insanları için uzun bir yazı.

Burayı hayatı haline getirmiş insanlar hep vardı olacak da. Kimseye kişisel bilgilerinizi vermeyin diye defalarca yazdım, duygularınıza ket vurun.

Sonra siz üzülüyorsunuz
Bir adet dilara ile bir adet ibrahim in arasında geçenleri kapsayan olay.

Ne kadar küçük dertleriniz var lan vallahi imreniyorum size.
bak simdi ben biraz okudum
bu kızan dempa ya yavsamıs dempa da buna accık msj atmıs sonra kesmis
kesincede bu kızan buraya sövmeye gelmis ifsa etmis falan iste
özeti bu.
kısa saçlı, esmer ve köfte dudaklı isen dempatik seni hayli hayli kabul edecektir.

edit: üstteki cümleyi, girilen entry okumadan yazmıştım. özelden konuşulan şeylerin böyle yazılması hiç hoş bir şey değil. buraya yazmakla elinize bir şey geçmeyecek.

ayrıca nick altının sol framede görülmesini istemiyorsan 'bir derdim var'a mesaj at anında nick altını sol frame çıkışını engelliyorlar.
ifşa etmek.
terbiyesizlik, hadsizlik bu.
görsel
görsel
la oğlum özel yazışmalarınızı ve paylaşımlarınızı burada ifşa edince bi bok olmuyor çünkü biz anlamıyoruz ne olduğunu, sizler hakkında fikir sahibi değiliz.
koskoca insanlarsınız ve sorununuzu sözlüğün başlıklarına yazarak ve isimler vererek çözmeye çalışmak nedir ya?
vallahi yıldım.

edit: işte bunlar hep gereksiz samimiyet.
--spoiler--
syntax error.
--spoiler--
gerçekten okudunuz mu lan. ben bunu okuyana kadar yemek falan yaparım. bence beni seç sen dilara pokemon topuma sokayım seni.
özele saygı şart.
birbirinize tahammülünüz yoksa, anlaşamıyorsanız; hadi eyvallah deyip olaysız dağılın. bunlar ne böyle?