bugün

Demokratiklesme adi altinda otekilestirmedir. Ne zaman, hangi hukumet kendinden olmayanlara ve kendi fikrini benimsemeyenlere saygi duydu ki?
türklüğe, bayrağa, vatana atılan en büyük kazıktır.
bir yenisi gelen pakettir. turban icin yasal duzenleme yapilirken topluca bir serbest kiyafet uygulamasina gecis beklentimizdir.
mütefekkir salih mirzabeyoğlu'nun özgür kalması adına bir adımın atılacağını umduğumuz paket.
Akp nin hakları lütuf gibi sunma alışkanlığını tekrar ettiren paket.

çalışmalar tamamlanmış fakat bugün açıklanmayacakmış. Yine neyin pazarlığını yapacaksınız oy emiciler.
içinde ne olduğu belli olmayan pakettir. yolda içinde ne olduğu belli olmayan paket görsek bomba olabilir diye ihbar ediyoruz. bunun da içini bilmiyoruz.*
demokratikleşme nedir hem allah aşkına!
sözde demokratikleşme adına aynı osmanlı'da olduğu gibi bölücü bir kesimin ardı arkası kesilmeyen isteklerine boyun eğme durumu. sen verdikçe daha çok isteyecekler başbakan haberin yok. bir grup eşkiyanın zorlamalarına koca devletin nasıl boyun eğdiğini görüyoruz.
akp'li küçük bir kadro tarafından hazırlanıp bülent arınç'ın deyimiyle; başbakana, içeriğine karar verip "takdir edeceği" bir zamanda açıklamak üzere sunulmuş pakettir.

tek kişinin takdirine göre şekillenen demokrasi(!) paketi de ancak bizim ülkemizde olur. memlekete demokrasi gelecekse en iyisini biz biliriz mantığı.

olmasını geçtim şimdi bir sürü akp taraftarı ..ne gelip desteklerini bildirebilirler.*
çoğuna göre "dağ fare doğuracak" denen paket.
evde gülelim diye paket yapılmış esprilerdir.
baraj %5e falan düşürüldüğü takdirde daha anlamlı bir paket olacagını düşünüyorum.
aciklanma tarihi yapanla4i tarafindan bir turlu tutturulamayan çakma pakettir.
serdar ortaç kaset çalışmalarına başlamış, inşallah demokratikleşme paketine ve sürece zarar vermez...
ya devlet başa, ya kuzgun leşe paketidir.
türk harfleri yasası'nın değişmesiyle alfabeye x, w, q harflerinin de girmesini sağlayacak paket.
her şeyden sonra dile de el atıldı.
dilini kaybeden millet kimliğini de kaybeder. türkçeyle uzaktan yakından alakası olmayan sırf kürtçede kullanıldığı için alfabeye dahil edilen bu harflerle beraber yakın zamanda kürtçe ikinci dil olarak kabul edilecektir. yazık! seçenlere de onaylayanlara da...
tayip erdoğanı severdim. ta ki bu demokratikleşme paketini ortaya çıkarana kadar. ilk defa çapulcularla siyasi bir konuda hem fikir oldum. bu paket bildiğin zorlamalı dayatmalı demokratik olmadan dikdatorce getirilmiş bir paket.
Dilini kaybeden kimliğini kaybeder sözüne katılıyorum...bırakalım da Kürtlerin de artık bir kimliği olsun..kurtuluş savaşında sizinle savaşan insanlara en azından bu kadar vefa borcunuz olsun. bu savaşın kazananı yok, kaybedeni çok..
kim uyduruyo ya bu saçma sapan işleri yok kürtler bizim yanımızda savaşmış falan?
(bkz: #5640386)
askerlik ile ilgili bir konunun çıkmasını beklediğim bir paket.

zira bu kadar elzem bir paketin içerisinden askerlikle alakalı bi'şey çıkmazsa beni sukut-ı hayale uğratacaktır.

alt başlığı ne mi olur? profesyonel askerliğin sıkça gündeme gelmesinden mütevellit süresi kısalabilir, popülist bir yaklaşım olan ''tek tip'' olabilir vs vs..
cumhuriyetin tanzimat fermanı, gibi gibi.
kime göre hazırlandığı merak edilen paket seçim barajı %5 e düsürülsün de demokrasi kelimesini ondan sonra kullansinlar herkes kendi cikarlari dogrultusunda demokrat.
rte nin tek başına hazırladığı paket... artık demokratikleşmekten ne anladıysa.
demokrasi pakete nasil girdi neden girdi ha birde demokrat olup ne yapacak kurtler acaip bi konudur.
demokratikleşme paketinin gerçekleri canlı yayında anlatılmaktadır.

http://www.canlitvx.com/fox-canli-izle/
baraj düşürülürse muazzam olur paketidir. ama hiç sanmam kim bindiği dalı keser ki? chp 6 milyon oy ile %25 akp 8 milyon oy ile %50 başka hangi sistemde olabilir ki? oh valla kebap.