1. 1.
  masumiyet karinesini bahane ederek başlığı silinmesini talep eden pek değerli fikir adamlarına rastladığımız konudur.
  dtp teşkilatına karşı açılmış 140 küsür davadan kaçının sonuçlandığını biliyormusunuz?
  bunlardan kaçında pkk ile dtp arasındaki bağ gerekçeli kararlarda yazılmıştır biliyormusunuz?
  kaçı davalı lehine sonuçlanmıştır bilginiz varmı?
  nereden masumiyet karinesini öğrendiyseniz helal olsun.

  yargıtay cumhuriyet başsavcılığının dtp hakkında hazırlayıp anayasa mahkemesine sundugu iddianameyi bir zahmet araştırında masumiyet karinesi ni onun içinde nasıl yerlere koyabileceginize bi zahmet karar verin be canlar.
  yoksa biz yazmısız siz silmişsiniz cok da muhim değil.
  bari gerekçenizi mantık ve akıl çerçevesinde belirtin.
  2 -1 ... gameguru
 2. 2.
  uc bes kendini zeki zanneden arkadasin cikip, aa ulan bu ne salaklik demokrasi ve teror hic oluyor mu ? sacmalamissin dedigi, silinmis baslik. eee ulan oluyo iste, gormuyo musun? kor musun? adamlar, askerlerimizi vuranlar icin kardesimiz diyorlar, ulan bu demokratik teror degil nedir? bu parti demokratik teror partisi degildir de ne partisidir? hangi amaca hizmet eder? diye sormak istedigim !!!
  2 ... fiftyfifty
 3. 3.
  demokrasiyle uzaktan yakından ilgisi olmayan pkkyi destekleyen partidir.kanımca dağdaki terör platformu denilse daha gerçekçi olacaktır.
  http://img80.imageshack.u...mg80/6066/image001mx1.jpg
  1 -3 ... kaizersoze
 4. 4.
  Terör bir zor olayıdır ve tarafları vardır.Partiler toplumda farklı kesimlerin ve eğilimlerin düşüncelerini yansıtmak ve korumak için kurulur.Partilerin sistem dışına kaymaları yada sistem içinde kalmaları yasa ve kanunların eşit uygulanmasıyla mümkündür.Birilerinin eşitsiz güç kullanımıyla ortaya çıkan durumlarda fikir ve düşünce yapıları partilerde zarar görür.Bir parti için nekadar kapatma yada yasa dışı ilan etme girişimi varsa bu durum terörün başka bir yansımasıdır.Toplumsal linç vakaları her alanda olduğundan çok siyaset alanında mevcuttur.Bir partiye terörist,öbürüne şeriatçı,bir diğerine üçkağıtçı,birbaşkasına faşist diyerek siyaset yapılamaz,yasaklama alanına atmaktansa özgürlük alanına çekmek barış getirir.Bazen barışı istemekte yüreklilik ister.Çünkü istemeyenler genelde rant odağıdır.Ateşlere körükle gitmek ne zaman ateşi söndürmüşki?Zeki ve akıllılar toplumu barışa götürenlerdir.Barışa götürenlerden olmak erdemliliktir.Tabii her erdeminde bedelleri vardır.Demokratik terör partisi demektense demokratik kardeşlik partisi demeyi ve bunu geliştirmeyi tercih ederim.
  1 ... deliormanli
 5. 5.
  "barış" mitinglerinde otobüs yakmak en büyük felsefi birikimleridir.
  2 ... furelise
 6. 6.
  dağdan inmiş teröristlerin meclise giriş vizesidir.
  1 ... furelise
 7. 7.
  etöcü öcülerin çiçek çocuklara taktığı haksız isim. faşik darbeci kemalist laisistler barıştan ne anlar lan!
  4 -3 ... david addison
 8. 8.
  (bkz: dj ahmet türk)
  1 ... ecivecivokke