1. 1.
  BEŞiKTAŞIMIZ "KURTLAR VADiSi" OLMAYACAK !
  BUNA KESiNLiKLE iZiN VERMEYECEĞiZ !

  23 Aralık Cumartesi günü, saat 18 civarında Ihlamurdere Caddesi'nden geçen Beşiktaş sakinleri, kaldırımda kanlar içinde yatan bir genç gördüler! Bu öğrenci kardeşimiz, yarım gün çalıştığı iş yerinden henüz çıkmıştı ki, kendilerine "ülkücü" diyen 6 tane çapulcu serserinin satırlı, bıçaklı saldırısına uğradı. Semtimizin orta yerinde acımasız, öldürücü ülkücü darbelere maruz kalan ve başından ağır yaralanan üniversite öğrencisi sevgili kardeşimiz, Beşiktaş esnafının yardımıyla hastaneye yetiştirildi ve zamanında müdahale ile hayata döndürüldü.
  Semtimizde, üniversite öğrencilerine yönelik bu tür vahşi saldırılar ilk değildir! Geçtiğimiz 11 ay boyunca, değişik üniversitelerde okuyan 9 öğrenci kardeşimiz, semtimizde tutunmaya çalışan, semtimiz dışından ülkücü teröristler tarafından yine aynı yöntemlerle, Çarşı içinde satırlı, bıçaklı, zincirli öldüresiye saldırılara uğradı. 2 hafta önce, Yıldız Teknik Üniversitesi'ne saldırarak öğrenimi engellemeye çalışan ülkücü teröristlerden 14 tanesi, sığındıkları Ülkü Ocakları'nda polis tarafından kıstırılarak gözaltına alındı, tutuklanarak hapse atıldı. Bunların, o sırada, kendilerine müdahale eden polise bile bıçak çekecek kadar gözü dönmüştü...

  http://istanbul.indymedia...g/news/2006/12/163122.php
  7 -1 ... kolibandı
 2. 2.
  ses getirmesini dilediğim haklı bir hareket. tüm duyarlı insanların katılmasını umuyorum.
  2 -1 ... hyperion
 3. 3.
  "siyahımız onlara zindan beyazımız ülkeme aydınlık olsun" diyen ve bu sloganını can-ı gönülden desteklediğimiz gruba yakışır bir tavır. destekliyoruz.

  (bkz: bu adamları seviyorum)
  3 ... ihan et
 4. 4.
  çarşı ve açarşı ayrımına dikkat edersek eğer demokrat yaklaşımları ile her zaman anarşizmin karşındaki güzel gruptur çarşı.

  (bkz: takım tutsam beşiktaş lı olurdum)
  (bkz: ülkücüler)
  1 ... ihan et
 5. 5.
  yuh denilesi olaydır. herkesin dusuncesi kendinedir. ulkuculer dovulse iyimi olur yani **. dusunce ozgurlugu diye bir sey yok bu ulkede onu biliyoruz**. bari insan hayatına saygı duyun. ben milliyetciyim ama ulkucu asla degilim , olmamda. "ulkucu" lugun adını kirletmekten baska ise yaramaz bu eylemler , bu insansı mahluklar. arkasına 1-2 tane saglam adam alan hemen reis kesiliyor*. solcu degilim ama boyle durumları gordukce solcu olasım geliyor. nedir yani , yazık gunah degilmi...
  1 ... darkerway
 6. 6.
  bugün itibariyle yapılmış olan basın açıklaması.

  http://istanbul.indymedia...g/news/2006/12/163446.php
  ... kolibandı
 7. 7.
  kişilerin yapılan bu açıklamanın sebebini anlamamalırını anlamakta güçlük çekiyorum. solcuların yaptığı herhangi bir eylemde basın açıklamasında vb. durumlarda solculara terörist yaftası vurulmasının bu kadar kolay olduğu bir ülkede terör tanımına uyan davraşıları sergileyenler eğer ülkücüyse tabiki ülkücü terör diye tanımlanılır. olayın gerçeğine baktığımızda terörün ülkücüsü solcusu yoktur bu sadece türkiyeye özel bir durumdur. ancak beşiktaş ta ve bir çok şehirde ülkücülerin yaptıkları ülkücü terörden başka bir şey değildir.

  (bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
  (bkz: onlar bunu hep yapıyor)
  2 ... ihan et
 8. 8.
  basın açıklamasından bir fotoğraf ve açıklamanın bir kısmı aşşağıda ki linkte bulunmaktadır.

  http://istanbul.indymedia...g/news/2006/12/163627.php
  ... kolibandı
 9. 9.
  beşiktaş semtinde oturan öğrencilerin geçtiğimiz günlerde gerçekleşen olaylara karşı verdiği tepki.

  http://istanbul.indymedia...g/news/2007/01/163859.php
  1 ... sipermanevra