1. .
  bu da akp'nin demokrasisi:

  (#1988445)
  ... filleri kurtaran adam
 2. .
  (bkz: fuat gecen)
  ... filleri kurtaran adam
 3. .
  galiba bu demokrasi bizde hazımsızlık yapacak.
  ... erdinch
 4. .
  Yeter artık dedirten söylemdir... Dünya'nın her tarafında sol demokrasinin insan haklarının temsilcisi savunucusu olmuştur... Ama ülkemizde 25 milyon insanın tercihine saygı duymayacak kadar küçülmüş, ufalmış ezilmiştir.. Artık şartları zorlar seviyededir... Sol dediğimiz zihniyet, askeri darbeye davet etmekte, anayasa mahkemesini tehdit etmektedir, bu nasıl bir demokrasi bu nasıl bir solculuktur... Pkk militanlarının teslimi için yapılan görüşmede şimdi vermeyin akp'ye yarar diyen zihniyetin çıkarcılığı ve ne denli vatansever olduğu gerçeği, deniz baykal ve türksolu'na bakarkende ortaya çıkmaktadır... iktidar benim olsun, salla demokrasiyi zihniyetidir bu...
  ... madmax007
 5. .
  çok doğru bir söylemdir.fakat hangi demokrasiyi.tüsiadların,nazlı ılıcakların,mehmet barlasların demokrasisi mi yoksa gerçekten çoğulcu,hak ve özgürlüklere saygılı,barajsız,çok sesli,çağdaş,eşitlikçi demokrasi mi?
  demokrasinin anlamı çizgisinden saptırılmıştır.kuru bir popülizm demokrasi diye pompalanmaktadır.eğer demokrasi gerçekten sindirilmek isteniyorsa ''bir kütüğü bile aday göstersem milletvekili seçtiririm.'' diyenlere demokrat demekten vazgeçilmelidir.
  ... sara nobetcisi