1. 1.
    bu konuda meraklısı için başvuru kaynağı:
    https://onedio.com/haber/...de-demiseksuellik--629766
    -1 ... monk of monkmountain
  2. 2.
    özetle, erkekle hissi bir bağ kurmadan sevişemeyecek olan kadınlara işaret eder.
    -1 ... monk of monkmountain
  3. 3.
    t: esasen insanın, homo sapiens'in rahat bir cinsellik için uygun koşullar aramasıdır. bunun en uç boyutları kişiyi aseksüel gibi gösterebilir. ama tek başına öteki bir kimlik değildir. her insanda vardır azı. sapyoseksüellik gibi. yani beynini aldırmış biriyle sevişmek mesela daha öteki bir durumdur. daha soktuğumun dünyasında lgbt anlaşılmadan, cinsellik ne demektir o anlaşılmadan, süperego, psikanaliz falan anlaşılmadan, böyle sikimsonik şeyler peydah oluyor... popüler kültürden bahsediyorum. yoksa bal gibi anlaşılıyor bir şeyler de. amına koduklarım bir de "tercih"tir falan yazmış...

bunu bu şekilde kategorize edip, sanki yeni bir cinsel kimlikmiş gibi ortaya atanın da, bunu böyle listeyelen onedio'nun da, orada çalışan herkesin de, yarın öbürgün "aaaa ben de ben de demiseksüelim" diye ortaya çıkan angutların da beynini, yolunu, yordamını sikeyim, net.

amına kodumun çocukları, bu öyle öteki, listelenmesi gereken bir kimlikse, hani bunlar "demiseksüel"se, vay aq, e be amına koduklarım, önüne gelenle rahat rahat sikişebilene ne diyoruz?

edit: bilen bilir, bakan bakar, normalde böyle bir üslubum yok. ama bu tumblr, onedio vs kafaları acayip ulaşıyorlar kitlelere ve etkilerini günlük hayatta görebiliyoruz. boş beleş angut siktiri boktan insanlar sürüyorlar piyasaya. üslubum hafif bile kalır bu duruma. anasını siktiniz cinselliğin.
    1 -1 ... nuclearbat