1. 1.
    https://www.youtube.com/watch?v=OXaI8ozMhUM+

chp'li aykut erdogdunun vecizesidir.

tam olarak şöyle buyurmmuş:
    demirtaşın terörü bitirme amacıyla çabasını ben gördüm ve hissettim, o şiddet bitsin diye çaba gösterdi samimi bir adam oldugunu düşünüyorum parti disiplini içinde biz ayrı partilerdeyiz, ben chpliyim o hdpli, ve bu samimi çabası yüzünden bence içerde olabilir.
    8 -7 ... das kesq x
  2. 2.
    Kobani olayında halkı isyans çağırıp 50 kişinin ölümüne sebep olmuş bir adam ağzıyla kuş tutsa neye yarar.
    5 -2 ... kalahari 1
  3. 3.
    çamaşır suyu içmenin zararları .
    1 ... tiamat
  4. 4.
    hala kobani diyenler var yahu.demirtaş in kobani olaylarından yargılandigini sanıyorlar. vallahi çok yazık.

tabi onlarda haklı. ülkenin ıçişleri bakanı hatta ülkenin cumhurbaşkanı bile demirtaş in neden tutuklu olduğunu bilmeden kobani olayları falan derken bu halk nerden bilsin demirtaş in neden tutuklu olduğunu.
    3 -12 ... ruh okuzu
  5. 5.
    kobani diyenler haksızlık edip aktrollük yapıyor.

demirtaş çiçek böcek topladıgı için tutuklandı.

aponun degil abonun heykelini dikecegiz dedi, diyarbakırda ünlü bir cigercidir abo babo.

çarpıtmayın lan her şeyi. adamı boş yere içerde tutuyorlar işte.
    5 -5 ... das kesq x
  6. 6.
    Aykut da kendini bozdu.
    1 ... alpertunna
  7. 7.
    bunu bir ak partili siyasi söylemiş olsaydı yer yerinden oynar, ulu sözlük pasifleri böğüre böğüre entry girerdi başlığı altına. ama söz konusu bir chp li olunca dilleri götüne kaçıyor.
    4 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  8. 8.
    chpkk lıdan beklenecek bir şey zaten.
    1 -2 ... ben bir ikiyim
  9. 9.
    Susun kıçım gülüyor şuan.
    ... tornistan valisi
  10. 10.
    Kürtler hdp'ye ,hdp' demirtaşa ait değildir. Demirtaş yıkım sürecinin patladığı günlerde tarafını belli etmiş,kobani olaylarını başlatmış,pkknın şehirlerin altını üstüne getirmesine sesini çıkarmamıştır.
    Kişiliği ve hitabeti nedeniyle halkta yarattığı teveccüh ülkenin yararına kullanılsa,tarihi gelişmelere yelken açılabilirdi ama bu yönelim istismar edilerek pkk emirlerinin uygulanmasına tahsis edilmiştir.
    Suriyedeki ışide karşı kümelenen pkk , ırakta bağımsızlık arayan barzani ile aynı çizgide bölge politikası izleyen bir kişi ülkemizde yaşayan kürtlerin temsilcisi olmaktan vazgeçmiş demektir. Sokak hareketlerinide suriyenin kuzeyindeki gelişmelere endeksli olarak talimatla organize ederse,ceza kanunlarının uygulanmasına ah vah edemeyeceğini ankara hukuk mezunu olarak herkesten iyi bilmesi gerekirdi.
    2 -1 ... hayalet hakim