bugün

Çorlu'ya helikopterle, Diyarbakır'a özel jetle; öyle mi? Sonra: Demirtaş terörist... Kıytırık bir seçim için bölücübaşının kardeşinin TRT'ye çıkarılmış olması kadar normal bir şey bence. Ne var ki bunda? En azından herifin babası hastaymış. Çok önyargılıyız. Senin benim de başımıza aynısı gelse; bizi de özel jetle götürürdü bu Akape iktidarı, emin olun!
cehape veya muhalefetten herhangi bir parti yapmış olsa hasta babası falan dinlenmez istanbul ve ankara parti il binalarını ateşe vermek için kitleler toplanırdı. şimdi normal tabi. muhalefet ile hdp/pkk yı ilişkilendirirken kükreyen püskevit reyis ne diyordu ? hedape ile görüşülmesi son derece doğaldır..
çetin doğan gibi birçok generalimiz 80-90ında içeride çürürken gerçekleşmiş olması hiç şüphesiz utanç vericidir.
Ağzına tükürdüğümün tayyipistleri ses soluk etmeden susuyorlar. Neden acaba?
--spoiler--
ağzına tükürdüğümün tayyipistleri ses soluk etmeden susuyorlar.
--spoiler--

bırak sussunlar. yoksa iddia ediyorum, bunu bile savunurlar. öyle sahiplerine sadık bunlar.
demirtaşın partisiyle ortaklık yapanların burada eleştirmesi çok komik olmuş. bunları palazlandıran masanın altında saklatan sizlersiniz sesiniz çıkmaz burada edebiyat yaparsınız.

görsel
Omurgasız insanlara laf anlatamazsınız!

Tayyip sırf kürt oyları için yeniden çözüm sürecini başlatsa bunlar yine desteklemeye devam eder..
Hükümet seloya yalakalık yapıyor işte tarafsız kalsın diye hohahaha.
Demirtaş'ın partisiyle resmi ve aleni ortaklık yapan tek bir parti var; o da Bopçu'nun partisidir, başkacası değil. Gizli ortaklık yapan partilerin de alayının Allah belasını versin! Hdp'yi kapatmayan iktidar ve yavru kedisinin de...
ne yani, aras kargoyla koliye koyup mu yollayacaklardı?
ya da belediyenin aracına mı?