1. 1.
  megri megri der susarım.

  edit: olm mal mısınız? megri megri diye bağıranlar şimdi bunu mu eleştiriyor?
  1 -7 ... yastiklagezen
 2. 2.
  aynı zamanda çözüm süreci ve dolmabahçe mutabakatının da baş aktörleridir.
  demirtaş ı ziyaret eden 17 chp milletvekili
  2 -2 ... kerox
 3. 3.
  Hapisteki bir milletvekilini ziyarette hiçbir mahsur yoktur sıkıntı terör örgütünün üst düzey yöneticileriyle oslo da görüşüp kırk yıllık ahbab gibi muhabbet edip terör örgütü liderini övmektir.
  4 -3 ... shizi
 4. 4.
  bakalım demirtaş da onları ziyaret edecek mi göreceğiz.
  ... ibni maymun
 5. 5.
  --spoiler--
  hapisteki bir milletvekili
  --spoiler--

  milletvekilleri hapse giremez. hapse girmişse milletvekili değildir, hükümlüdür.

  anayasa 83. madde:
  seçimden önce veya sonra bir suç işlediği ileri sürülen bir milletvekili, meclisin kararı olmadıkça tutulamaz, sorguya çekilemez, tutuklanamaz ve yargılanamaz.
  2 -1 ... kazangap
 6. 6.
  Chp liler iyice pkk lı oldu. Artık millete bok atacak çözüm sürecini bahane edecekleri birşey de kalmadı. Çözümde hdp ye oy isteyip meclise sokan pkk lılar ile miting yapan devlet doguda siyaset yaparken baltalayıp pkk tarafında olan chp sadece megri megri diye birsey tutturmuslar barzani erdoğan resmini gösyeriyorlar. Tarih boyunca devlet kuzey ırakdaki çıkarlar için pkk operasyonu için barzani ile ittifak kurmuş. Demirel, ecevit , çiller, özal, mesut yılmaz , eşref bitlis onlarca kişinin resmi var amaç pkk ya karşı ise barzani ile ittifak yapilir. Sesi çikarsa gereken yapilir. Chp ise her zaman pkk tarafinda oldu pkk ya düşman kürtlerle olmadi her zaman pkk destekçisi kürtleri sahiplendi ve sahiplenecek. Chp seçmenide bi bok siyaset bilmeden pkk ya dhkpc ye hizmet ederek vatan hainliğine devam ediyor. Chp terörün kaynağıdır. Aksini kimse iddaa edemez.
  1 -1 ... karniyarik ici