bugün

https://www.youtube.com/watch?v=OXaI8ozMhUM

chp'li aykut erdogdunun vecizesidir.

tam olarak şöyle buyurmmuş:
demirtaşın terörü bitirme amacıyla çabasını ben gördüm ve hissettim, o şiddet bitsin diye çaba gösterdi samimi bir adam oldugunu düşünüyorum parti disiplini içinde biz ayrı partilerdeyiz, ben chpliyim o hdpli, ve bu samimi çabası yüzünden bence içerde olabilir.
Kobani olayında halkı isyans çağırıp 50 kişinin ölümüne sebep olmuş bir adam ağzıyla kuş tutsa neye yarar.
çamaşır suyu içmenin zararları .
kobani diyenler haksızlık edip aktrollük yapıyor.

demirtaş çiçek böcek topladıgı için tutuklandı.

aponun degil abonun heykelini dikecegiz dedi, diyarbakırda ünlü bir cigercidir abo babo.

çarpıtmayın lan her şeyi. adamı boş yere içerde tutuyorlar işte.
Aykut da kendini bozdu.
Dışardayken niye yapmamış diye sorduran başlık.
doğru önermedir.

bu başlıkta gördüğüm bazı geri zekalı arkadaşların iddialarını çürütmeye geldim.

soru: demirtaş neden cezaevinde?

iddia 1. demirtaş apo'nun heykelini dikeceğiz dedi
cevap: bunu kaç yıl önce söyledi peki? o zaman neden girmedi cezaevine. o dönem akp'liler selo'dan daha çok övüyordu öcalan'ı hatırlarsanız.

iddia 2. demirtaş kobane olaylarında sokağa çıkma çağrısı yaptı.
cevap: hayır demirtaş öyle bir çağrı yapmadı. yaptı diyen varsa çıkarsın göstersin. ölenlerin çoğunluğu zaten hdp'li. ayrıca o dönem de cezaevine girmedi.

benim iddiam; demirtaş seni başkan yaptırmayacağız dedi.

evet cezaevine girmeden önce en son akılda kalan cümlesi buydu. neden acaba? neden özerklikten, hatta anadilde eğitimden bile vazgeçip türkiye partisi olma yönünde politika yürüttüğü ve bu nedenle en yüksek oy aldığı dönem tutuklandı?

selametle.

bunu da buraya bırakayım: http://www.diken.com.tr/d...soyleyecek-kadar-cesurum/

edit: dokunulmazlığının olmasını bahane gösteren geri zekalı arkadaşlara da şu kadarını söyleyeyim; dokunulmazlıklar da o dönem kaldırılabilirdi. hatırlayın bakalım o dönemi bir. neden kaldırılmadı.
la demirtaş seni başkan yaptırmayacağız dedi

ve bunun bedelini ödüyor.

gerisi ak trollerin götünden attığı.

ne konuşuyorsan belgesini de çıkaracan.
(bkz: halamın taşakları olsa amcam olurdu)
Reis doğru söylemiş. inadına demirtaş.
Netice önemli. Sonuçta suçlu ve cezaevinde. Kimin ne söylediği çok da önemli değil. Şu var muhakeme neticesi fazla bir ceza alacağını zannetmiyorum. Neden türk adalet sistemine güvenmiyorum da ondan. Bir fetöcü işadamı, iktidardaki bazı bakanlara savcılara hakimlere 200 daire rüşvet verip dağıtıp ta elini kolunu sallaya sallaya dışarı çıkabiliyorsa o ülkede adalet madalet yoktur. Siyaset ve hukuk rüşvete batmıştır.
la teröristle mekir mekir çekenler

meclise girebiliyor mu ? çok güzel de girebiliyor.

makamlarında oturabiliyor mu ? hemi de fossura fossura.

e size ne lazım ?

boy boy anten de var.

sizin derdiniz yalnızca biz yaparız

biz yaparsak sorun olmaz

ama başkası yaparsa kudururuz

e kudurun amk.
pkk ya sakso çekenler ak-g*toşlardır

hatta altına bile yatarlar, böyle bilinecek.
Hee al Pacino da benim kaynım zaten. He he.
yav arkadaş bu adam demedi mi "başkan aponun heykelini dikeceğiz" diye. apo denilen şahıs türkiyede binlerce insanın ölümüne sebep olan bir şerefsiz değil mi ? böyle birisinin heykelini sen nasıl dikebilirsin be şeref yoksunu demezler mi adama ? sırf bu bile demirtaşın idam cezası alması için yeterli bir sebep. tutuklu olan bir terör örgütü elebaşının heykelini dikmek, aponun öldürdüğü kadın çocuk ve yaşlılara alkış tutmak demektir. erdoğan düşmanlığından kuduz olan köpekler bu vatanın asıl düşmanlarının g/tünü yalar olmuş. allah sizin atatürkçülüğünüzü de vatan severliğinizi de kahretsin. ahirette ölen şehitlerimizin yüzüne nasıl bakacaksınız ?
Demirtaş denen barzo hiçbi tarrrağımı bitiremez.
bir dönem fetöcüler de apo denen mahluğun terörü bitireceğini söylüyordu. aynı teröristler şimdi bunu mu söylüyor?
hem de apo gibi bitirecekti .

bunlar yalancı oldukları için başlatmaları bitirme , bitirmeleri de başlatma sayılır millet nazarın da .

yani siyah dediği beyaz .

beyaz dediği de siyah tır .
Kör ölür, badem gözlü olur.
güldürdü.
vay be..uyuşturucu piyasası yine boş durmamış. hangi ara sürdüler piyasaya kullandığın şeyi. hiç bu kadar iyi kafa görmemiştim.
bu kadar net.
şehre hendek kazarak terör bitirildiğini de yeni gördüm amk.
Hayır, terörist uşağı olduğu için.
pkk sempatizanı olan ve abdullah öcalan'ı lideri gören halkın yeni lider pozisyonuna geçip o kesimi yönlendirerek terörü bitirebileceğini görmemek aptallıktan ötedir. Bu yüzdendir ki kendisi cezaevindedir çünkü mevcut iktidar her iktidarın yaptığını yapıp gizliden terörü besleyerek kendini halkın önünde kahramanlaştırdı. Sorunlu bölgelerde sempatizanlar öldürülüp batıya eli silahlı örgüt üyesiymiş gibi göstererek öldürülen kişinin yakınları tarafından nefret ve kin beslenilmesi sağlandı. bu yakınlar ise kısa zamanda ellerine silah almak suretiyle terör beslenmiş olur. geçmişte yaşamış olduğumuz şehir savaşları ise yine 90 lı yılların faili meçhullerine dayanmaktadır. yine demin anlattığım olay gibi terör 90 lı yıllarda öldürülen babaların çoçuklarından beslendi ve 2015 şehir savaşlarında kustu. 2000 yıllına kadar gelen bir kürt sorunu ise asla silahla çözülemez. pkk biter, 5 yıl bir şey olmaz ama bu sefer x diye biri çıkıp y örgütü kurup tekrar eleman toplar. bu iş bir şekilde anlaşmayla çözülür. burada hiç kimse o kadar şehit verildi bu kadar şehit verildi bu şehitlerin kanını yerde bırakmamalıyız diyerek çözümsüzlük sunmasın. eğer bunda ısrarlı olunursa ülkemize verilecek tek şey yeni şehitler olur.

edit: şuan ki yönetimin her meydanda o bizim 53 kürt kardeşimizin kanına girmiştir demesi tamamen prim amaçlıdır. selahattin demirtaş'ın, hdp resmi sitesinden savunması yayımlandı eğer gidip okursanız kendisine bu konuda henüz dava açılmadığını göreceksiniz. çünkü soruşturma için herhangi bir bulgu bulunamamıştır.