bugün

görsel
Beyler

Demet özdemir kim amk?
demet özdemir'in evde kal notuyla paylaştığı fotoğraf.
tamam havuzlu evde oturuyosun. anladık.

görsel
https://twitter.com/kadra...tatus/1242786556483698689

https://www.instagram.com/p/B-AVaVHj8bo/
bu kadın bana acayip itici geliyor ya, borsa simsarı tipli kadın.
eksik kalmış pozdur. çimenlerin üzerine birkaç balya dolar euro falanda serpeydi daha bir şey olurdu..

erkekler her daim daha fazla empati sahibi arkadaş. arada kendini çok beğenmiş ve ilgiden g.tü kalkmışlar da var yok değil ama genede erkekler bu konularda daha iyi. sosyal medyadan evde kal mesajı veren erkek oyunculara falan bakıyorsun hep böyle masa başında, sade bir koltuk üzerinde ve kadraj kendilerini alacak kadar çekim yapıp paylaşmışlar. aklıma ilk gelen kenan imirzalıoğlu. kadınlara bakıyorsun hep böyle gösterişli gösterişli kıyafetler, aşırı makyajlar, kadraj tüm evi veya bunun yaptığı gibi havuzu alacak şekilde ayarlanıyor. yahu tamam bulunmaz hint kumaşısınız aşırı toplumsal mesajlar veren insanlarsınız ve zenginsiniz tamam.
Böyle evi olan varsa çağırsın beraber kalalım.
bunların da her sike pozu vardır aq.
Bunun adı aleni şekilde dalga geçmektir. Tamam zenginsin kazanıyorsun afiyet olsun ama bu kadar da insanların gözüne sokmayın. Bu pozu pekala koltuğunda otururken de verebilirsin beybisi.
Ev demişsin ama burası bildiğin tatil köyü. Tamam sakinim.
Napicak simdi? Ceki çen misali oldugu yerde Aniden ziplayip viruse bir uçan tekme atacakmis gibi duruyor abla.
Bunun baska konularda da pozlari var mi acaba?
üşenmedim özgeçmişine baktım lise mezunu, 2 film, 5 dizide rol almış ve böyle bir evde oturuyor.
t: değişik pozdur.
yeni bir sakin ol champ vakası.
Olum şu konuyu konuştuğunuz yetmedi mi ya? Biz ne dersek diyelim o yasak gelmeyecek, zaten yayıldı, belki farkında olmadan atlatmış bile olabilirsiniz diyo bazı doktorlar, yasağın gelmesi için ne kadar ısrar edip yalvarsakta gelmeyecek ve biz bu virüsle yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağız, artık bırakın şu kadının pozunu.
Demet Özdemir kim mk?
Havuza karşı semt oturuşu. Baya havalıymış.