bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    türkiye'de, popüler müziği ticari kaygılar taşımadan, başarılı ve iyi müzikler üretmek adına yapmaya çalışan sanatçılardan biridir. gerek sesiyle, gerek fiziğiyle, sansasyondan uzak yaşantısıyla, şarkıcıyım diye geçinen ucuz tiplerin örnek alması gereken hanımefendi şarkıcıdır.
    7 ... jassemine
  2. 2.
    ilk çıktığı zaman bağırarak şarkı söyleyen, sonradan hatasının farkına varıp kendini toparlayan şarkıcı. birilerinden dayak da yemişti bu hanım.
    ... ofkeli kalabalik
  3. 3.
    bu şarkıyla ünlenen arada bi şarkı çıkartan ama devamlılık arz etmeyen pop şarkıcısı.

Arnavut Kaldırımı

Biten sevgilerin ardından
    Ağlayamam ben böyle yas tutamam
    Her sözde her gözde şefkat aramam
    Kırıyor kalbimi sonunda nasıl olsa

Giden aşklarımın ardından
    Ağlayamam ben böyle yas tutamam
    Her sözde her gözde şefkat aramam
    Kırıyor kalbimi sonunda nasıl olsa

Dün seni gördüm rüyamda
    Arnavut kaldırımlı taş sokakta
    Ah bir dili olsa da bir konuşsa
    Anlatırdı masumca seni bana

Öpsem bebek gözlerinden çok ağlatırlar
    Sarsam seni kollarımdan bir gün alırlar
    Sevsem seni doyasıya yıpratırlar
    Bir sürü kuru gürültü parçalar sevgimizi ey kader

Böyle mi olmalı solmalı sevgililer
    1 ... thiothrix
  4. 4.
    bir dönem kınalı bebek şarkısı ile kendinden epey söz ettirmiş olan şahıs
    2 ... oumar
  5. 5.
    kayahan'ın bize kazandırdığı değerli bir yorumcu, güzel işler çıkartabilen bir sanatçıdır. * * (bkz: Kınalı Bebek) * (bkz: Yağızım) * (bkz: Biçare) * (bkz: Arnavut Kaldırımı) * (bkz: Hazan Mevsimi) * (bkz: Yadigar) * (bkz: Şikayetim Var) * (bkz: Aşk Perisi) * (bkz: Anlatma Bana) * (bkz: Teslim Ol) * (bkz: Bir Vurgun Bu Sevda) * (bkz: Yarın Olmaz) * (bkz: Arada Derede) * (bkz: Haydi Gülümse) * (bkz: Ukte) * (bkz: Sus Söyleme) * (bkz: Misafir) * (bkz: Papatya Falları) * (bkz: Sen Yoksun Ya) * (bkz: Ben Anneme Çekmişim) * (bkz: Bu Gece) * (bkz: Affedersin) * (bkz: Bulunur Mu) * (bkz: Bye Bye Sevgilim) * (bkz: Çok) * (bkz: Her Şeyim) * (bkz: Korkum Yok) * (bkz: Mandalina) * (bkz: Tabu) * (bkz: Utanıp da) * (bkz: Yar Diye Diye)
    1 ... hunlu
  6. 6.
    nilgül adlı dizide de efsa karakterini canlandırmaktaydı bu şarkıcı. ud çalıp şarkı söylerdi.
    ... shiny
  7. 7.
    sezen aksuyla cok yakın temaslar icin de olan ama sezenle ters düstükten sonra müzik piyasasından silindigi söylenen güzel sesli kadın sarkıcı.
    edit:eeee sezen bu elinden tuttugunu ihya eder,kafasını bozanı tarihten siler.
    4 -3 ... karpuzkabugu
  8. 8.
    (bkz: o degil de bi ilhan irem vardi noldu ona)
    ... fowler
  9. 9.
    nilüfer'in ve kayahan'ın eski solisti ve öğrencisi olan şarkıcı. gerçekten de kalitesinden ödün vermeden yoluna devam ediyor. bir benzeri için (bkz: asya)
    4 ... leggare
  10. 10.
    şimdiye değin;

Kınalı Bebek (1994)
    Şikayetim Var (1996)
    Sımsıcak (1998)
    Papatya Falları (2000)
    Korkum Yok (2004)
    Koleksiyon (2006)

albümlerine imza atmış olan şarkıcı.
    1 ... leggare