bugün

ne kadar eleştirilirse eleştirilsin şarkıları dinlenen kişi. dikkat edin sanatçı veya şarkıcı demedim.
Bunu ve Hülya Avşar'ı beğenmek için C- seviyesinde olmak gerek... çoban!
vücut olarak eski formunu yitirmiş olup, eski sevgiliye atar şeklinde şarkılar yaparak patlayan sesi olmayan şarkıcı.
görsel
kimsenin sevmediği ama her nasılsa dinlediği şarkıcı. akp gibi bir şey.
görsel
Ülkemizde kalcayla belirli bir yere gelen cahil ötesi şarkıcı (sanatçı demeye gönlüm razı olmuyor). Türk halkı böyle cahillere prim vermemeli.
kezban turnusolü. ''zevkler ve renkler tartışılmaz'' diye başlığa doluşacaklara inat diyorum, demet akalın dinleyen bir kızın zevk ve renk anlayışından şüphe ederim. siktirsin gitsin prenses triplerine benden uzakta girsin. aradığın mario başka kalede canım, mantar kafalıyı zikiyor.
sevmeyenleri olsa da başarısının kabul görmesi gereken kadın şarkıcı.
iyi şarkı söyler ya da söylemez, güzeldir ya da çirkindir, sanatçıdır ya da değildir... bütün bunlar tartışılır. tartışılamayacak olansa demet akalın'ın başarılı olmasıdır. demet akalın başarılı bir kadındır. birçok manken şarkı söyleme girişiminde bulunmuştur ama kimse demet akalın gibi olamamıştır. beğenelim ya da beğenmeyelim kadın çok sağlam yer edindi kendine ve şarkıları herkesin dilinde.
başarılı bir popçudur. başarısını kadife sesine, über çekici oluşuna, eski manken oluşuna ve ''kafaladığı zengin ve yakışıklı adamlara'' borçludur. bir de playback yeteneği o kadar üst düzeydedir ki millet konserde demet'in sesini canlı canlı duyduğunu zanneder. tabii yine de her yaz bir parçası hit olur. sen dinlemiyorsun, ben dinlemiyorum, kim dinliyor bunu? kezbanlar dışında çoğu yerde (berberler, kafeler vs.) bir müzik kanalı açılıp sırf biraz gürültü olsun diye dinleniyor.
Sesten ziyade giderli şarkıları, güzelliği ve pr * ile işi götürmektedir.
Düzeltme: Eksi oy gelmiş düzeltiyorum Muazzez Abacı gibi sesi var.
seni çözemedim ben yahu. roman mı bu kadın?
arkadaşlarla bir cafede içerken müzisyenler tarafından ezgiden fikretten mfö den nefis parçalar çalınıyorken bu senin bu benim şansıma dediğimiz bir anda bir anda saçma sapan bir şarkısıyla şansıma gelen şarkıcıdır.o an anladım bu şansla benden bir halt olmaz...
Dondurmacidan bi farki yok. Yaz gelince sezonu aciyor.
Sepet parÇasının klibiyle takdir toplayan kişi.
taş gibi uzun bacakları; tadında, kilosunda alımlı vücudu yanıltmasın; boyu sadece 1.61'dir. shakiradan 10 cm uzun.
sepet klibindeki pozları figürleri hallerini nereden örnek aldığı şiddetle merak edilecek şarkıcımsı. ne kadar bilindik ne kadar sıradan ne kadar abudik hareketler lan onlar. kaldı ki lalala ne arkadaş. şarkı içindeki boşlukları lalalala ile doldurmak da neymiş. elindeki en güçlü kozu uzun bacakları ve formdaki vücududur.
makyajsız hali leş olup gram seksi olmayan şarkıcı parçası.
nil karaibrahimgil ile ortak bir çocuk albümü yapmasını beklediğim şarkıcı. offff çocuklar çıldırır gayrı.
"kaç kere denedik, denedik, denedik, denedik olmadı yine denedik, denedik hadi olmadı bir daha denedik" gibi sözlere sahip şarkıları okuyan kişi.
güzelliği dillere destan olan şarkıcı. yersen. evet.
türk popunun kraliçesidir.
sahnede sesinin de vücudu gibi çıplak olması durumunda herkesin koşarak konser alanından uzaklaşacağı muhtemel olan kadındır.
türk popunun "o pota başına yıkıllır inşallah" temalı albüm yapan tek sanatçısı.
yakında "o basket topu girsin bi yerlerine" diye albüm yapabilecek sanatçı.