bugün

Tam bir çingenedir. Nerde nasıl konuşacağını bile bilmeyen bu insanların ünlü olması son derece rahatsızlık verici.
türkiye için çok gereksiz bir ünlü. bu kadının ünlü olabildiği deliler gibi parası olabildiği bir ülkede yaşıyoruz. ve bizler sürünürken bu hayatını yaşıyor.

(bkz: adalet istiyorum)
huylarını ve tipini beğenmememiz, bu kadını türkiye nin en iyi bayan pop şarkıcıları arasından çıkarmaz bunu hepimiz çok iyi biliyoruz. suç bunun şarkılarına bu kadar güzel beste yapan ibnelerde.
Makyaşsız hali çok çirkin olan, koca karı gibi polemik yapmaktan son derece mutlu olan Türkiye' nin sanatçılıkla alakası olmayıp sanatçı yaptığı kişiliktir.
istiklal marşını hadise den daha iyi okumuştur.
(bkz: http://www.izlemex.net/de...-de-istiklal-marsi-okudu/)
değişik ilişki türevlerini öğrenmemizi sağlayan, her yaz mutlaka albüm çıkaran şahsiyet. şimdi ilişkileri malum evleniyor, sonra boşanıyor, sonra sevgili oluyor ve tekrar ayrılıyor. garip değil de ne hadi boşandın neden hala sevgilisin. garip.

ayrıca kliplerini beğeniyorum. bazıları gerçekten hoş. müziğin sesini kısıp klipleri seyrettiğim oluyor. evet. yapıyorum ben bunu.
disi serdar ortac.
hareketlerinden anladıgım kadarıyla ukaladır.
büyük küçük bütün dağları ben yarattım havasındadır.
kankamın kankasıdır.
bu akşam adapazarı nda konseri varmış.
derhal şehri terk etmeliyim.
lalamın lalasıdır.
eski eşinin ugruna peçete fabrikası kurdugu kadın.
gg diye bir olay var olduğundan susma hakkımı kullanmak istiyorum.
ne kadar sesi eleştirilse de seçtiği şarkıların güzel olmasıyla başarıyı yakalamış ve gerçekten çalışan azimli istekli bir şarkıcı

bir de aşk acısını ve dost kazığını yaşamış en büyük örnek.
yazarların makyaj abidesi, erkek gibi, itici şeklinde yorumlar yapmalarına rağmen karşılaşsalar havada karada götürcekleri kadın şarkıcıdır.
''sanatçıyım'' diye geçinen koftiden bir kadın. birde bunu dinleyerek değerli hale getirenler var ki onlarında topu zarardır.
dünyayı yaratma ihtimali çok yüksek olan popçu.
bilimadamları niye hep arar durur bu dünya'nın yaratılma sebeplerini. gözünüzün önünde işte dünyayı kimin yarattıgı.
(bkz: hadi bakalım demet akalın)*
http://www.ntvmsnbc.com/id/25230190/

haberi okuduktan sonra gerçekten gülmeye başladım. şimdi bir kaymakama "şitt amca" diyen bir bayan, evet sadece bayan olarak sıfatı yapıştırıyorum o an demet sahnede bulunsa bile bir an gözümde bir bayan olarak canlandı. ne bir sanatçı, ne bir şarkıcı, nede başka bir meslek grubundan bir kadın.

acaba demet akalın o ahmet katırcı nın kaymakam olduğunu biliyormuydu, yoksa bilmiyormuydu ? işte asıl paradoks olayı burada başlıyor.

eğer bilip söylüyorsa bu ne cesaret, gerçekten taktire şayan, sonuçta demet oraya eğlendirmeye gelmiş, şarksını söyleyecek ve gidecek. her ne olursa olsun protokol koltuğunda oturan bir adam tutup kulaklarını tıkamaz. sonuçta sahnede biri var sesi iyi yada kötü ve sahnede ki bir bayan. o yüzden gerçekten iyi demiş oh olsun dedim.

ama eğer o kişinin bir kaymakam olmadığını yani halktan biri sanıp söylediyse tüm sözlerimi geri alıyorum, otur sıfır demet istiyorum.
ses desen ses yok güzellik desen öyle ahım şahım bi şeyi yok. bide itici davranışları var. bunlara rağmen şarkıları nasıl her yerde çalıyor anlamıyorum. azalarak bitmesini istiyorum yıllardır. umarım olur bir gün.
gerçekten gerizekalıdır. sadece türkiye'de ünlü olabilecek 'ünlü'lerden bir tanesi.
şarkısı her çaldığında ergence bir çığlık duyulan garip kadın.
bu sene bünyemde büyük hayal kırıklığı yaratan kişi. ulan ne güzel her sene böyle imalı, buram buram kuyruk acısı kokan şarkılarını dinliyorduk. demet akalın çok bozdu çokk.
Serdar Ortaç'ın kankası, kendinden güzel şarkı yapan dobra kadın.
kendiside farkındadır bulunduğu yeri haketmediğinin, içinde bulunduğu ruh hali ondandır, insandaki hayranlık duygusu onu yaratana yönelik olmalıdır, yoksa yediğini sindirmek görevi bile kendisine bırakılmamış, aciz bir insana değil, demet akalın gibi insanlara hiç değil.
güncel Önemli Başlıklar