bugün

hele sukur evlenip coluga cocuga karismis manken eskisi sarkici.**
12 ağustos 2006 günü saat 18:00 civarı istanbul'dan bursa'ya doğru yolculuk yapmak için eskihisar'dan vapura binip, sonrasında koskoca vapurda gelip durduk yere niye yanıma oturduğuna anlam veremediğim, fakat beşiktaşlı olduğu aklıma gelince "çekiyor bir yerlerden demek ki" diye yorumladığım, yaptığı albümlerle yaza sürekli damgasını vuracağı besbelli olan şarkıcı.

ayrıca bir konserinde; "bir Beşiktaşlı olarak güzel bir şarkıyı fenerbahçeliler için söylemek istemiyorum. hele o zavallı galatasarylılar. onlardan hiç hazetmiyorum" diyerek ne kadar apaçi olduğunu belli etmiş hatun kişi.
sebebim adlı şarkısı güzeldir.
kötü bi kazık yiyerek elinde gelinliğiyle kalakalmış,onun verdiği gazla tutulan,popüler müzik piyasasına göre başarılı albümler yapan şarkıcı.
(bkz: dobralığından kaybedenler)
her yaz sürekli bikinili klipler ceken * bir röportajında açmazsak biz bittik diyen, sarkıları kötü ama kendisi yer yer göze güzel gözüken sarkıcı.
yeni evlilerden..
ibo'nun tekmesini yiyince işini unutup,ajans yerine plak şirketine giden, yalvar yakarışlarla çıkardıgı kasedinde,gizli olarak ibo'ya cevap ve intikam amaçlı yazdıgı şarkılarla tanıdıgımız, kaburga kemikleri kliplerinde bile sayılabilen nadir şarkıcılarımızdandır...
Sahte sarışın *
geçtiğimiz yıllarda ayaklarında bilmem kaç tane şampanya patlatan birisi ile paparazzi programlarından birine konu olmuş sanatçı. kaderin cilvesidir ki şampanya patlatan adam müteahhit olup şahsen tanışma fırsatı buldum. bu adamı gördüğümde demet akalına olan sevgim * bir anda eksiye düştü. diyarbakırlı olan bu müteahhitin boyu 190 cm ve kilosu 130 civarında. keşke fotoğrafını çekip de şuraya link verebilseydim. o adamı gördüğüm gün kapitalizmden, paranın alım gücünden ve herşeyden önce demet akalın'dan nefret ettim.

(bkz: paranın açamayacağı manken kapısı yoktur)
sağ göğsüyle sol göğsünün arasında kafam kadar bir mesafenin olduğu en ünlü manken şarkıcı * *
Yazın ortaya çıkıp bikini ustuyle klip çekip, kış oldumu bir anda kaybolur. (bkz: homo erectus)
delikanlı şarkıcı kızımız.
istanbul gecelerinin en çok gezen ünlüsü seçilmiştir. bu olaya yaptığı yorum bunu kanıtlamaktadır;

- bir araştırmaya göre istanbul gecelerinin en çok gezen ünlüsü siz seçildiniz.
+ yemin et.. ee ben seviyorum gezmeyi.
ibrahim kutluay'ın pop dünyasına kazandırdığı şarkıcı şeysi..
Bir dönem çektiği dizide acıların çocuğu emrahla sevişmiş olan ünlü.
36 yaşında olmasına rağmen güzelliğinden hiçbirşey yitirmemiş şarkıcı ve eski manken
(bkz: Allah nazardan saklasın)
yıllardır kaliteli çizgisini bozmadan kendini geliştirerek ilerleyen, ibrahim kutluay ın eskisi sıfatını çoktan unutturan, yuh yanee demesi dışında mantıklı cümleler kuran, eğer show dünyasına sansasyonlarla girmeseydi çok daha saygı görebilmesi mümkün olabilecek şarkıcı.
zafer plazada çoğu benzerini görebileceğiniz hanımefendi.
evlenmesine rağmen ibrahim kutluay'ı unutamayan şarkilarinda mutlaka ibrahim kutluay'a iğneleme yapan sarkıcı eleman
boşanarak türk erkeklerini sevince boğmuş güzel şarkıcıdır. *
sadece güzel bir kadın,o kadar.elbetteki yuva kurmak,sevdicegi ile yaslanmak,cocuklarının annesi olmak,babaanne olmak onunda hakkı.fakat demet akalın evlilik sözlesmesine sadık kalamayarak sözleşmesini fes etmiştir.sevenleri acısından sevindirici bir gelişme ama demet acısından üzüntü verici bir son diyerek aldıgı karara saygı duyuyoruz.
(bkz: olmadı yar)
sakarya üniversitesinin güzel öğrencilerinin 10 bin ytl sini gasp eden manken. tabi üniversite öğrencileri neden üniversiteye demet akalin gibi bir kadını cağırır oda ayrı bir tartısma konusudur.
dün bir magazin dedikodusuna göre kendisinin çok büyük bir sorunu olduğunu öğrendiğim manken.burda da dedikodu mu yapılır demeyin bombayı dinleyin.meğer herşey dışardan göründüğü gibi değilmiş.o güzel yüzün sahibinin erkeklerdeki gibi iki tane testisi varmış * allahtan çözümü varmış da ameliyat edip aldırmış ama sorun şudur ki çocuğu olmuyormuş.evlendikten sonra bu yüzden boşanmış. (bkz: evlendikten 2 gün sonra terk eden kadın)
ismini çok zor kazanmış kadın.

evvelden çok eskiden, fi mi tarihinde, türkler orta asya'da yaşarken, yeni doğan çocuklara bir kahramanlık yapmadıkça isim vermezlermiş... isterse 36 yaşına, isterse 43 yaşına girsin kahramanlık yapmadıkça ona isim koymazlarmış, hişşt... ulann... tuzluk, hooopp diye çağırırlarmış. bunun masalı da vardır... çocuğun biri azgın bir boğayı alnına yumruk vurup öldürünce, dede korkut var, o gelip isimsiz çocuğa kahramalık yaptı diye, bogaçhan ismini takarmış... oyle yaniii
makyajsızken göz altı morlukları panda gibi duran şarkıcı manken.