bugün

garip bir erkektir.
zevk sahibi erkektir. şarkının hasından ,kadının güzelinden anlıyor ki dinliyor.
müzik eğitimini eğitim sistemizde alan insandır.
belki geri zekalı sevgilisinin yüzünden dinliyordur. hemen asmamak lazım gelir.
bu erkek türü demet akalın dinlemez.demet akalın izler.müzikle pek arası yoktur önemli olan parçanın seksiliğidir.(parça=demet)
Aşık olunursa acı çekeceğiniz bir erkek.
bugün sahilde gördüğüm erkektir. dışarıdan görende delikanlı sanır. tipini siktiğim.
Aralarında benimde bulunduğum erkekler grubudur. Be amip evinde götünü büyüten sen, okulda asosyel olan sen, tipine baksan siklenmeyecek sen, pub dışında bir boktan haberi olmayan sen, kalkıp neyin kafasıyla yargılayabilirsin bu durumu verdiği hazzı alamazsın koçum sen bu göt büyütmeyle. Serdar'da dinlerim demet'te dinlerim gülşen, hande'de dinlerim. Erkekliğimi kontrol etmek istiyorsan ablanla test edebiliriz.
erkek değildir.
Ilık olma ihtimali yüksek olan erkektir. Yıl olacak 2016 hala demet akalın dinleyenler var amk.
Ben bu ülkenin haline acıyorum.
ayy götümdür.

popçudur.
popçular dışarı.
pardon da erkek derken.
sus, bulaşma ve dinlemeye devam et diyebileceğim evlerden ırak erkektir.
Ben gibi ya system of a down,r. H. C. P ya da yavuz Bingöl, güler duman, sevcan orhan dinleyen biri için bile yolluk olarak dinlenecek olan şarkısı çalkala dir. Şarkının güzelliğinden çok insanın içini bir hoş eden iç gidiklayan bir parça.
aslında kadınlarında dinlememesi gerekir ya, neyse.
erkek olmasını siktiret, insan nasıl böyle garip şeyleri dinler.

lan sözler çok saçma, müzik ayrı bi zikik.

allah bilir gülşen, serdar ortaç, hande yener falan filanda dinliyordur. allah acısın...
ibrahim kutluay'dır. o da fazla dayanamamış zaten.
lan şerefini sikem senin.
damak zevkini bilen ve sanattan anlayan erkektir. demet akalın 21.yy da ortaya çıkmış ve müzik dünyasına farklı bir yön vermiş sanatçıdır.
erkek denmesine üzüldüğüm insandır.
Annesi ermeni yarağı yemişlerin sevmediği erkektir.

Not; demet dinlemem.