1. 1.
    http://www.ihatedemetakalin.com sitesinde yapılan bi açık arttırma. tabi en çok parayı verenin tokat atma garantisi yok ama olsun.

+abi bu nasıl bi başlık? öyle bi site bile yok? manyak mısın sen?
    -ya saat gecenin dördü olmuş lan bi git başımdan karışma bana! la sen kimsin hem?!
    +içsesinim ya ben abi unuttun mu!
    -çekil ayağımın altından içini dışını si....!!
    +........(goduuuum!)
    2 -10 ... kobrullah
  2. 2.
    - tarihi osmanlı tokadı yaşatma ve güzelleştirme derneği'nin düzenlediği osmanlı tokadı festivaline katılan sanatçı, geliri hayır kurumlarına gidecek olan açık arttırma organizasyonunda bulundu. sanatçı açık arttırmada kazanan kişiden okkalı bir osmanlı tokadı yiyecek. festivalde ayrıca tarihte atılmış ünlü osmanlı tokatlarından oluşan bir sergi açılışına katılacak.....birazdan "ne, nerede, kim, kiminle, kaç kere tıkladı". hepsi az sonra skor haberlerinde..
    2 ... minder amiri
  3. 3.
    (bkz: alkol aldık mı)
    1 ... mevta
  4. 4.
    hiç gerek yoktur böyle atraksiyonlara, mankenler camiasında bu işi usulü ile yapacak çok sıkı birisi vardır çünkü.

(bkz: sevda demirel)
    (bkz: ne dedin sen çat)
    2 -1 ... zedx
  5. 5.
    + açık arttırmayı başlatıyorum! ilk olarak---eee, bir saniye efendim--- selma hanım, demet akalın'ı şuraya koyar mısınız?
    (sandalyeye bağlı bir hald demet akalın'ı sahne ortasına bırakırlar)
    teşekkür ederim. evet...ilk olarak uçan tekmeyle müzayedeyi açıyorum, açılış fiyatı 4000 ytl...
    katılımcı 1- 4500!
    katılımcı 2- 5000!
    k3- 7000!
    k4- 9000!
    + evet... uçan tekmeyi 9000 liraya 63 numaralı katılımcıya sattık... buyrun efendim.
    k4- kiaayt!!!*çtonk* (demet akalın'ın ağzıyla burnu yer değiştirir)
    + ikinci olarak sağ kroşeyi 7000 liradan açıyorum.
    k5- 9000!
    k6- 12000!
    k7- 20000!
    + sağ kroşe 20000 liradan 51 numaralı katılımcıya satıldı... buyrun.
    k7- zevkle... (sonuna kadar geril, yumruk salla, demet akalın'ın yere yapıştığını hisset) işte bu çok iyi geldi hehehe
    + son olarak osmanlı tokadını 45000 liradan açıyorum. teklifler lütfen...
    k8- 50000!
    k9- 80000!
    + evet osmanlı tokadının yeni sahibi 48 numaralı beyefendi... sahne sizin buyrun.
    k9- teşekkür ederim...(gömleğin kolunu sıyır, sağ elle demet akalın'ın sağ yanağını iyice bir okşa, tart, ölç biç)***çpat***
    demet akalın- (sandalyeden yuvarlan)
    1 ... otep shamaya
  6. 6.
    varımı yogumu verebilecegim acık arttırma *:)
    ... franchesko
  7. 7.
    böyle bir imkanı yaratacak insan evladına tüm hayır dualarımı göndereceğim durumdur.
    1 -1 ... sex files