1. 1.
    güldürmüştür.
    kimse kusura bakmasın.

demet akalın ın erkeğin gücü açıklaması

https://video.uludagsozluk.com/v/demet-akalın-182727/

2 -1 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    Basit kadının basit açıklaması işte.

Evet erkekler olmayınca siz güçsüzsünüz, kendi ayakları üzerinde duran kadınlar değil.

Hadi lan oradan! Erkekler olmayınca da gayet güçlüyüz.
    16 -14 ... queenn of darkness
  3. 3.
    haklı kadındır. güçlüyüm diyen biri gece 02:00 da sokakta tek yürüsün de görelim.
    5 -3 ... bittimiacaba
  4. 4.
    Evet şimdi ablanın kafasını yaşıyoruz.
    3 ... proleterlerin manifestosu
  5. 5.
    Kadınların evlenip kendilerini kesinlikle bir kocaya sahiplendirmesi gerektiğini düşünen, kocasızları aşağılayıp yazıklayan bir kafa yapısı...

Ayrıca kendisinin teoride bir kocası olmadığını birileri söylemeli ona. Sanırım borçlar yüzünden boşanıp yine o borçlar yüzünden evlenmiyor kendileri. Eheheh.
    4 ... antidepresan kullanan kedi
  6. 6.
    kadının ayirtedemedigu şu. kadının yapabildikleri ve yapamadiklari tamamen ataerkil toplumun yarattığı iş bölümünden kaynaklı. sadece yemek temizlik ve modellikle meşgul olan bi kadının elbet lastik değiştirmesi beklenemez. fakat herhangi bir sporla meşgul olup arabadan biraz anlayan bir kadın rahatlıkla değiştirebilir o lastiği.
    2 ... ruh okuzu
  7. 7.
    Bir delikanlı kadın da çıkıp lastiği değiştirememiş mi?

Lan lastik değiştirmek En kolay şey.
    1 -1 ... uzay muhtari
  8. 8.
    Kadinlar erkege Yüce Allahin emanetidirler. Ve asil amaclari erkege yardimci olmaktir. Onun islerinde kismen de olsa iyiligi artirmaktir. Buradan sakin kimse kadin erkek esitligini cikarmasin öyle birşey olamaz. Kadin erkek eşit değildir. Bilakis erkek daha üstündür guc olarak. Tabi vicdan olarak herkes eşittir ama guc de önemli. Simdi kadina hak veriyorum acaba biz erkekler olmasak su anda kadinlar burada olabilir miydi? Vahsi hayvanlarla savaşıp ta soyunu bugünlere getirebilir miydi? Iste Allah insanlari hep tamamlamistir. Kadinin gorevi Allaha ibadet edip cocuk dogurmaktadir. Mühendis veya doktor olmak DEĞiL.
    6 -9 ... salih adam
  9. 9.
    sevemedım bu kadını her söyleminde bir reklam bir yalan dolan var.Erkege ihtiyacı varsa kocasının yanında neden durmadı borçları yüzünden boşandı ama hala aynı adamla gönül rahatlıgı ile yaşayabiliyor sorsan hepsı mıllıyetçi bunların ama iş paraya gelince açık kanun ararlar. inanmıyorum ben bu kadının söyledıklerıne samimi değil.
    1 -1 ... birimza
  10. 10.
    Abartılacak bir açıklama değil.Boş bir gündemdir.
    ... misagi