1. ?.
    az önce sözlükten öğrendiğim olay. özür dilemek mahiyetinde, sanki bir lütufta bulunuyormuş gibi 'okul yaptırıcam' demiş olması muhtemeldir. hatta, okulu yaptırdıktan sonra 'alın defolun' demesi daha muhtemeldir.
    6 -1 ... 7th son of a 7th son
  2. 1.
    demet akalın a diyarbakırlıların dağ havası götürmesi daha makbuldür. dicle den bir testi suyla arınıp o dağ havasıyla beynine akıl fikir gelir hiç değilse.
    3 ... ldya
  3. 2.
    sictigini temizleme cabasidir.
    5 -3 ... ohrschmerz
  4. 3.
    tabii ki olaya çocuklar ve eğitimden girmiştir. doğaldır. makyajla çirkinliğini kapatabildiği gibi, kendisi ne yapsa o kalıtsal eğitimsizliğini kapatamayacaktır.
    2 -1 ... samo
  5. 4.
    bir yetkili filan olsaydım da kendisine "teşekkür ederiz fakat lüzumu yok!" deseydim de yüzünün aldığı şekli hem izleseydim hem de cümle aleme izletseydim ya.

buradan yetkililere duyurulur* lütfen yapın bunu.
    2 ... ehl i dil
  6. 5.
    aklı sıra yarım elma gönül alma olayına girmiştir. yapmış olduğu salakça açıklamalardan sonra bu açıklamasıyla diyabakırlıların gönlünü kazanacağını düşünmüştür .
    1 ... sevdalinka
  7. 6.
    günümüzde sanatçı(!)lar arasında popülaritesi hayli artmakta olan bir "reklam kokulu" yatırımdır.

bu kanıya varış sebeplerimden sadece birtanesi: (#3244505)
    5 ... m m m
  8. 7.
    (bkz: yusuf yusuf) *
    2 ... muhterem fil
  9. 8.
    neden bu kadar elestirildigini anlayamadigim cumle... ustelık tum enty lerı okudum ipucu bulamadım, herkes cemkirmis ama nedenini acıklamamıs...ya okul yaptırmanın gunah oldugu fethullah tarafından acıklandı, ya baslıgı acan arkadaslar neden actıklarını acıklama geregı duymadılar, ya da ben bısey kacırdım..ne guzel okul yaptırıyor ya nıye kızıyorsunuz demez mı o zaman ınsan? ha tv ızlemıyorsam, bı habersem dunyadan, entry yazarken neyden rahatsız oldugunu, neye inat bu baslıgı actıgını bildir bi zahmet..sozluk 5 yıl sonra da okuncak, ve o insanlar da neye kızmıs, cemkirmis bu insanlar diye dusunecek..
    3 -2 ... atgmuls
  10. 9.
    Kankası Aysun Kayacı'nın camını demet akalının bacasını yaptırmayı taahüt ettiği ortak proje.
    1 ... zaza vigilante