1. 1.
    Bir milyoncular da 5 liraya satılan terliğe demet Akalın'ın 3 bin 800 lira vermesi durumudur. Bildiğin banyo terliğidir yani.

demet akalın ın 3 bin 800 liralık terlikleri
    demet akalın ın 3 bin 800 liralık terlikleri

inanmayan baksın görsün. Herhalde sahne aldığı Sebastian Beach'in eski sahibi hande yener'e nispet için almıştır bilinmez.

--spoiler--
    Senin artık giremediğin yere ben terlikle giriyorum.
    --spoiler--

Edit: kaynak belirtmemişim. Buyurun efendim buradan; http://www.hurriyet.com.t...servet-odedi-40917914?p=7
    4 -4 ... fokus
  2. 2.
    maliyeti maximum 5 dolardır. o da maximumm. kusura bakma demet seni iyi kerpmişler.
    4 ... isacakir
  3. 3.
    Zenginin mali züğürdün çenesini yordu gene.
    7 ... babuga
  4. 4.
    Eleştirenlere madem kafanız bu karıdan daha çok çalışıyorda, o paraya para demezken sizin niye açlıktan ağzınız kokuyor dememe sebep olan terliklerdir.
    1 -17 ... dinsiz kitapsiz kafir
  5. 5.
    ulan siz ajda pekkan'ın sahneye terlikle çıktığını gördünüz mü hiç? eleştiri nerede hani? şimdi bu fotoğrafta görülen terlik banyo terliği değil midir zaten? niye yalıyorsunuz yine zengini. madem açlıktan ağzı kokan insanlara maruz kalıyorsunuz, ki herhalde aynı ortamlarda yaşıyorsunuz. o halde adresinizi atın özelden bana, yemek ısmarlayayım size.
    4 -1 ... fokus
  6. 6.
    bir terliğe okadar vermem. sandalet belki ama terlik hak etmez o parayı.
    2 ... uzay muhtari
  7. 7.
    Dior olması tuvalet terliği gibi olduğu gerçeğini değiştirmeyen terliklerdir.
    4 ... yazarim bilirsin
  8. 8.
    bir memur maaşı.
    1 -1 ... seruven44
  9. 9.
    O kadar bakıma muhtaç, yoksul insan varken şu ünlülerin yaptıklarını aklım almıyor. Kusura bakmayın sanatçı diyemiyorum çünkü sanatçı toplumu yansıtır. Ben bu ünlülerin toplumu yansıttığını düşünmüyorum. Lanet olsun bu hazımsız zihniyete!
    4 ... sokaktaki yazar
  10. 10.
    acaba ne dior. o paraya konuşması lazımdır.
    6 ... lan senin de nickinin de amk