1. 1.
  "bu insanlar bana neden bakıyo tip tip. bi şeymi var bende? hay başlıcam ama şimdi ya. neymiş efendim otobüse çıplak girilmez ve köpekle binilmezmiş. * kim koymuş bu kuralı? koyarken bana neden sormamış? bana sorması gerekiyodu. * neyse affediyom tüm insanlığı. ama şu simitçileri affetmiom. amma duygu sömürüyolar ha. * köpeğimi salmak lazım üstlerine. * şu kuşları amma kıskanıyom ya, deli gibi uçuyolar, bende bi kanatmı taksam ne? ya aslında fena fikir deil bu ya. ne dedin köpek? olmazmı? * ya saçmalama delimisin sen? neden olmasınki? benmi deliyim? seni öldürürüm ha. deli değilim ben, deli değiliiiiiiiiiim. * neyse sus freud amca geliyor, * ooo hoşgeldin abi naber? bende iyiyim ya nolsun. uçmaya taktım kafamıda. bir kanat yapsam diyom. * olmazmı? ya amma korkaksınız be kardeşim. ne var yani. neyse geç onu. seni görmem iyi oldu. takip ediliyorum amca ben. gerçekten benden gizli devlet bilgilerini almaya çalışan biri var. * yok canım senden şüpelenmiyom, aşkolsun yani. hitler olabilir mesela. o hiç tekin değil. ya deme abi öle ya, güvenilir filan değil o. aslında şimdi ben sendende kuşkulanmaya başladım, nedenmi? ya ne biliyim onu savunuyorsunda bana. neyse abi keyfim kaçtı benim. gidip biraz denizdeki gözlemlerime devam edeyim. bugün bir balina yakalamayı düşünüyorum. aslında hesaplamalarıma göre yaklaşık 1 saat sonra dünyaya büyük bir göktaşı çarpçak. son saatimi burada seninle laflayarak geçiremem. hadi görüşürüz, yada görüşmeyiz. iyi kal, anna'ya selam söyle, öp o güzel kızını benim için. eyvallah" .*
  6 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  derisi olan , normal bi insan görünce "oha lan herife bak "gibi tepkiler verme..
  biri aşk deyince , hıım eros yani onun iyelik eki almış hali ne ühühühüh ders çalışmam lazım gibi tepkiler verme..
  14 şubat geliyor diyene oh o gün lab.ım yok deme..
  en kötüsü de, deliriyorum lan galiba diyip durumu idraktan sonra , olsun ya sınavlar geçsin de öyle deliririm diye olayı geçiştirme..
  ... hefeweizen
 3. 3.
  aşık olmak en belirgin delilik belirtisi.
  1 -1 ... dusler sokaginda gece vakti
 4. 4.
  uzun uzun boşluğa bakmak, hissizleşmek.
  ... theblackwaltz
 5. 5.
  etrafınızdaki insanların herzaman yaptıkları hareketler artık tahammül edilemez bir hale gelir. sanki herkes garip davranıyor gibi hissedersiniz. sonra boş bir ev ayarlayıp biraz kafa dinleyince geçeceğini sanırsınız. tek başınıza o boş evde tavanla dertleşmeye başlarsınız. eskiden sizi korkutan hiçbir şeyden artık korkmazsınız. olur olmadık bir anda kahkahayı patlatırsınız ve ardından uzun ve derince uzaklara bakarsınız. sorulan sorulara alakasız cevaplar verirsiniz. herşeyden sıkılır, hayattan bir tat almamaya başlarsınız. googledan depresyon testleri araştırırsınız, bir uzmana gitmenizi tavsiye eder ve gitmezsiniz. neden yaşadığınızı sorgulamaya başlarsınız. bukadar büyük bir evrenin içersindeki rolünüzün ne olduğunu düşünürsünüz. insanlar koskoca evrenin içindeki küçücük yaratıklar olmalarına rağmen neden bu kadar egoist olduklarıni anlamlandıramazsınız. duvarlara kafa atmaya başlarsınız. öfkenizi, sizi öfkelendiren insanlardan çıkaramazsınız. ağlarsınız, uyursunuz ve bu günlerce devam eder. sizi delirten o insanlar, sizin neden delirdiğinizi sorgularlar, hem de kendi yarım akıllarına bakmadan...
  son evre; daha fazla dayanamazsınız ve bir kaç kutu kalp ilacı yutarsınız. bir saat kadar sonra kalp krizi geçirirsiniz ve ölürsünüz.
  sonra sizi delirten o insanlar cenazenizde sizin üzerinizden prim yapar, neden böyle birşey yaptı ki gibi sorularlar sorarlar birbirlerine. ama durum şudur ki, kimse kendisine sormaz bu soruyu.
  6 ... anarchist cat
 6. 6.
  Insanlarla konuşmamak.
  1 ... minikurbaga
 7. 7.
  Aşırı sinirli olmak ve kendi içinde kendiyle kavga etmektir.
  2 ... manolia
 8. 8.
  44 bin entry girmek.
  ... emre fosforoglu
 9. 9.
  eski sevgilinin evlenmek üzere olduğu(!) yeni sevgilisiyle fotoğraflarına bakıp gülümsemek.
  ... kurtar beni
 10. 10.
  Bir arkadaşım vardı. Rüyalarında sürekli canavarların tuhaf bir ayininde tecavüze uğrayıp parçalanarak öldürüldüğünü görürdü. Neredeyse her gece kan ter içinde uyandığından yalnız yatmaktan korkmaya başladı.

  Rüyasında gördüğü, kendisini öldüren canavarı aklından çıkaramadı. Onu ne kadar çizmeye çalışsa da bir türlü beceremedi ama sürekli denerdi.

  Bir süre sonra ondan başka bir şeyi düşünemez oldu. Korkularının yerini heyecan aldı.

  Geceleri uyumaktan korkmamaya başladı. Onu görmeyi arzuladı. Kendi zihninde yarattığı canavara aşık oldu, Onunla bütünleşti.

  içinden geçen kan ve vahşet, arzusunu derinleştirdi. Öldürmeyi arzuladı.

  Etrafındaki "gerçek" insanlara karşı zihni karardı. iletişimlerinde zorlanmaya başladı. Aklında ona kavuşacağını düşündüğü tek bir yol vardı. Ve o Ölmeyi arzuladı.

  Galiba Bir arkadaşım delirdi. Zihninden atamadığı canavarın hem hapsi hem tutsağı oldu.
  3 ... zeusun eltisi