bugün

"Akıl padişahı kafesi kırdı mı, kuşların her biri bir yöne uçar" demiş mevlana.
akıl terk ettimi insanı bir şekilde geçici ya da kalıcı, kafadaki herşeyi derleyen bağların kopmasıdır biraz da delilik.
gözdeki fade değişir en başta.
sıçıp bokunla oynamakta belirtilerindendir.
(bkz: kendi kendine konuşmak)
Telefonunu on dakika arayıp, kafayı yiyecek duruma gelip telefonun cebinden çıkması ve edilen küfürler.
Sözlükteki bazı akıllıların iddaa ettiği gibi Kendi kendine konuşmak ve gülmek olmayandır.
kesinlikle kendi kendine konuşmak olmayandır.
Üstün zeka ve hayal gücüdür.

Delilik ile dâhilik arasında incecik bir çizgi olduğu söylenir efenim.
kendi kendine konuşup gülüyorsan sorun yok konuşurken sorduğun soruları kendin yanıtlıyorsan
belirtinin önde gidenini yaşıyorsun demektir.
gece gece whatsupta çevrimiçi kişileri takip etmek.
hemen herşeye gülmek. aslında hepimize lazım olan.
Yaratıcılıktır. Yaratıcı adamın beyni bir delinin fütursuzluğuyla yarışacak derecede cüretkardır.
Herkes şeytandır türünden sesler duymak. Evet herkes şeytan hatta ben de dahil olmak uzere.

Daha yazarim da canim pek istemiyor.
Deli olmayan insanın öldüğü var sayılmalıdır. Kendini akıllı sanıp etrafta boş boş duranlar aslında normal değildir.
Gecenin bir vakti uyanıp gülümsemeye engel olamayıp,karşında lost highway mystery man i koridorun sonunda capcanlı şekilde görmek.Tuvaletin kapısının mezarlığa açılması.Balkondan yere çakılan bir adamı hayal etmek.Bunları düşünmek.Aslında kısaca düşünmek.Hiç bir şekilde edebileştirmeden söylüyorum.Düşünmek.Güzel memelere sahip bir kızı değil bir mezarlıkta ölmüş bir anneyle buluşmak,abinin rüyada gel artık.Yenmiş tırnaklar,boğulurken gülümseyerek tekrar uyanmak.Lavaboda gözlerini oğuştururken karşıda kendini görmek.Eli kanlı şekilde.iyi geceler.
Ben gülüyorum kendi kendime neden dediniz ki öyle. Deli değilim ben. Deli değilim ben diyenlerin geneli deli miydi?
aynaya bakıp saçma sapan hareketler yapmak. 3. evresidir.