bugün

delikanlılık kapsamında incelenmemesi gereken duygu yoğunluğudur...delikanlı adam değil seven adam kıskanır...

çok "delikanlı" vardır gördüğünüz etrafta "kıskanıyorum" dediği eşini akşam evde düşmanmışcasina şiddete maruz birakan, insafsizlikla yaklaşan...
s.keyim senin gibi delikanlıyı, erkeği, sevgiliyi... kıskanmasan nolur lan ! varsın eksik olsun.
delikanlılık değil aslolan adamlıktır. adam olan da sevdiceğini bütün benliği ile sever. sevgi varsa diğer duygusal türevler gelir haliyle peşinsira... "delikanlı" lafina alerjik bakıyorum ben, mazur görün. zira bu kelimenin kilifina bürünen çok hayvan var içimizde/ülkemizde/heryerde...
(bkz: delikanlımühendis) *.
cok doğru bir tespit. delikanlı adam kıskanır, korur ve yüceltir. sevgi demek kıskanmak korumaktır.
sevdiğinizi hertürlü kötülüklerden ve pisliklerden koruyamıyorsanız delikanlıyım diye pantolon giymeyeceksiniz.
delikanlı adam kıskanır.
(bkz: delikanlı pokemon toptan çıkmaz)
(bkz: serbest çağrışım)
erkeklerin kıskanması sevgilisine birinin bakması sonucunda, açık * ve gezme konusu olunca ortaya çıkar. kıskanmak sevgi göstergesidir. karşındakinin görüşlerine saygı duydugun sürece tabi...
delikanlilikla kiskanma arasinda bag kurmus onerme.
(bkz: ilahi)
alakası olmayan saçma yorum..
(bkz: seven insan kıskanır)
güvensiz insanların,seviyorum kardeşim kıskanırım maskesi arkasına gizlenerek karşısındakini sinir ettiği,hayattan bıktırdığı,kendinden soğuttuğu,bir de buna delikanlılığı karıştırarak tipik türk meselesi haline getirdiği,saçma slogan...
sadece ve sadece güvenmeyen insan kıskanır..ya yanlış topraklardadır ya da yeterince özgüven sahibi diildir...mertlikle uzaktan yakından alakası olmayan basit bir duygudur kıskançlık
Gayler ve transeksüeller kıskanmaz mı sorusunu gündeme getirir
delikanlı yada deil tek gerçek o da sadece seven kıskanır
sevgiden ve paylaşamamaktan mütevellit sadece delikanlı olanlarda oluşan duygusal süreç. abartmamak kaydıyla her ilişkiye gereklidir olmazsa olmazıdır. abartılması ise delikanlının kendine güvenmediğini gösteren hadisedir