bugün

insanin basina gelmesini en son istiycegi sey olsa gerek. git intihar et daha iyi.
Eve girme anıyla başlayıp kapıdan ayakkabıları giyene kadar oluşan gerginliktir .
o delik çorabın parmak ucundan alttan alttan sırıtması insanı hayattan soğutur, bi yandan kaynar sular döktürür. kıza terlik varmıydı?? gibi çaresiz bakışlarla sorulan sorular ve iç sesler;
ulan nerden delindi bu anasını satıyım,
ayağıma bakıyormudur?
şu halının arasına sokuyum bi.
inşallah benden birşey istemez,
bütün havamın içine etti,
bu kız bidaha bana bakmaz,
a. koduğumun evde bir terlik yok mu be.
çorabı çıkarsam mı ?
babayın evimide çorabı çıkarıyosun sanki.
ayağım kokarsa daha kötü.
sanırım...
ben s*çtım.
o gene iyiymiş benim gittiğim evde soba vardı, çıkarıp sobaya atmıştım.
tatlım ben bir abdest alayım deyip, kalkılır ve çorap cebe konduğu gibi orada unutlulur ve evden çıkan akadar giyilmez, bu bahaneyle eve namazı da kıldınız mı tamam.
kız istemeye gittiğinde kahverengi takım elbisesinin altına kırmızı çorap giyen orman mühendisi kadar zor durumda kalınmayacak olandır.

not : olmuş vaka.
Genelde baş parmak deldiği için tuvalette solla sağ yer değiştirilir. O biraz durumu idare eder.
Hoşlanılan kızda ayak fetişi varsa değmeyin keyfime deliğidir. Zittir et ne utanıyon, çoraptır delinir. Ulan bu çoraplarda hep bakire amk, del del nereye kadaan.

Sahi ya bu insanlık gömlek, don, sütyen parçalayarak seksleşiyorlar anladık, neden çorap yırtarak fanteziye başlamıyorlar abi? Sorum totonok gomosono, siz cevaplamayın.
o çorap çaktırmadan yenir.
güncel Önemli Başlıklar