bugün

Atari salonlarının açılmaya başladığı ilk zamanlar. Şimdiki yeteneğimle o zamanlarsa salonda oynasam bildiğin grandmaster diye müritlerim olurdu.
2008 /2009.
1989'a dönmek isterdim. çünkü 1990'da körfez savaşı başladığında susam sokağı yayınına ara verilmişti, sürekli incirlikten yayın yapıyordu trt. ama 1989 öyle mi? savaş yok oh. susam sokağı, minik kuş, edi ile büdü. ne güzeldi.
Net olarak üniveriste yıllarıdır. Kız arkadaşla aynı evde kalınan yılların veridgi tadı hala başka yıllarda bulmuş değilim.

Gelecekte daha iyi yıllar hedefliyorum. Hadi bakalım.
HAYIR NiYE YILLAR DEMiŞSiNiZ, BARi YIL DESEYDiNiZ, ZORLAYA ZORLAYA BiRLEŞTiRE BiRLEŞTiRE BiR TANE AYARLARDIK, YILLAR NE?
Milattan önce 5000 yıllarına.
Yok oyle bir yil. Hayatimin hicbir doneminde su anki kadar mutlu olmamistim.

2020 düzenlemesi: bu entryyi yazdığım sırada hayatım çok güzel değildi ancak yine de geçmişe kıyasla daha iyi durumdaydım. en azından zihnimin içinde düşünmeye başlamıştım, geçmişte o bile yoktu. yani durum çok iyi değil ama kötünün iyisi.
91'den 2001 ağustos'una kadar olan yıllar. rakunzelhanım'ın da dediği gibi tarkan'ın karma albümünü çıkardığı yaz her şey mükemmeldi. 2001 eylülünde yaptığımm ölümcül hatayı yapmazdım ve bugünüm daha güzel olurdu belki. bi kuzu kuz, taş, sen başkasın dinler, işime bakardım.
1990*2000 yıllarıdır.

aklıma ne gelirse gelsin o yıllara ait gözüm dolar...
2012 öncesinde karım olmadığı için ondan öncesini istemem.

boşa yaşamışım yeminlen.
2008 - 2014 arası komple sevdiğim yıllardır.
80 lerin sonu ve 90 lar.
2001. Tarkan'ın Karma albümünü çıkardığı yaz her şey muazzamdı.
çocukluğum,
olabildiğince saf, tüm kötülüklerden habersiz olduğum, kalbimin hiç kırılmadığı yıllardı..
1994 yılıdır; çünkü henüz her şeyden habersiz bir portakalın hücresinde vitamindim.
2014-2015.
Ah keşke dönebilsem...
2001 senesi.
2004 olabilir.
Hayatın zorluklarından habersiz çardakça misket oynadığım çocukluğum.
2011 yılı! ama kasım ayına kadarki bölüm sadece!
2007 falan.
1992 ilk așk.
Yıl değil de lise son zamanları güzeldi be sözlük.
Lise yılları.
Hangi yıl olursa olsun kesinlikle üniversite okuduğum yıllar, ah akılsız kafam niye 4 yılda bitiriyorsun ki okulu, 7 yılda bitireydin ya, en güzel yıllarını iş hayatında iç ettin.