1. 1.
    bizde isterdik uyumak fakat yüreğimiz ve içindeki o sızılar ah bir görsele..
    şaka şaka gece takılmak çok zevkli lan hepiniz biliyorsunuz bu yüzden takılıyoruz. gecenin hüznü bile gündüzün mutluluğu gibi aynı. karanlık güzel bir renk.
    5 ... uyandigim ruyadan uyanamiyorum
  2. 2.
    Gozlerimi kapattığım anda pismanliklarimin saldirisina uğruyorum nasıl kapatiyim nasil... Travmatik bir durum oluşmaya başladı uykusuzluktan bayılana kadar idare etmeye çalışıyorum.
    2 ... zukertort
  3. 3.
    kafamın içinde alev alev yanan bir cehennem var iken nasıl söndürürüm ışıkları? bir de şu kafamın müdavimi şeytan var, onu nasıl çıkartırım dışarı? düşünmeye devam ediyorum, çözüm olacağından değil, öylesine, aşırı.
    1 ... cescartes
  4. 4.
    Akıllıyim diye bir iddiam yok. Deli de olabilirim. Pek emin değilim.
    2 ... huzursuz adam
  5. 5.
    Deliyim, kime ne?
    5 ... tango necla
  6. 6.
    delilik demeyelimde daralma darlanma desek.
    ... albayturk
  7. 7.
    hafta sonu sınavım var yumurta tavuğun ağzında ders çalışmaya çalışıyorum. çok sıkılınca buraya gelip biraz zaman öldürüyorum. ders bir şekilde bitecek de ben ders çalışmaktan nefret edersem katiyen bitmez.

delirmiş olamam herhalde. olamam değil mi?

Bir de nereden geldiğini anlamadığım inanılmaz güzel bir koku var. Her ders için ayrı parfüm sıktım kendime, deftere sinip birikmiş olacaklar ki aşırı güzel kokuyor.
    3 -1 ... kendi kendimin kedisiyim
  8. 8.
    bipolar olmak delirmeye dahil mi?
    ... esskmk
  9. 9.
    delilikle ne alakası var yahu? yılların verdiği alışkanlık bu.

üniversiteyi ikinci öğretim okumuş olanlar iyi bilir. Güneşi görmeden uyuyamazsın.
    ... tambievkedisi