bugün

Aşmış bir kliptir! galaksiler arası barış elçisi olarak atanmış bir adet mayolu kız içerir. Türküler eşliğinde...

not: mayo içine sütyen giymiştir!
en alt seviyedeki deep web videosudur, uzatmaya gerek yok.
bön bön bakınca ajdara , yan yan rape face atınca da tüpçüye benzeyen kızdır.
hayatın anlamını çözmüş kızdır.
ben de sabahtan beri lukacs okuyorum ama boşuna.
deli olanın mayo mu yoksa kendisi mi anlaşılamadığı için anlatım bozukluğu oluşturan kızdır. bana kalırsa her ikisi de.
Türkiyenin ilk saykodelik klibi.
(bkz: bunu da açıklayın ateyizler)
gecenin bir vakti akla gelince korkutan kız.
korkutan kızdır. Yan yan bakmalarında sadece ben korkmuş olamam değil mi?* Ayrıca eşekle de subliminal bir mesaj vermiş bence.*
magicmushroom kafası gıbı.
yemin ediyorum burnumdan şeffaf sıvı akıttıran videodur . beynim eriyor sanırım.
doğu kültürü, müzik zevki vs ile dalga geçilmiş. elektro saz türkiye'den; şarkı söyleyen adam ise iran veya benzeri ülkedendir. * bağımlılık yapabilme ihtimali var.
Bikini yerine huni giyen kız.
tamam işte. aradığım buydu. tam da şu an gerçekleştirebilirim.ertık rahat rahat delirebilirim. (#15728302)
balıkesirli olması muhtemel kız.
ilk bir buçuk dakikaya tahammül edebildim. acil şifalar diliyorum.
bağımlısı olduğum video, mayo, kız, naber, hehehe. çogacayip.
işte bende korku filmlerinden değil böyle şeylerden korkuyorum. gizemli bir korku teması var.
müzik tamam da eşek muammadır, kafa karıştırır.
oğlum bak git videosuna rakip olarak çıkmıştır.
paralel evrende bi çıkıştır. bian eşekle bir ilşkisi var sandım .
dünyanın en komik videosu olmaya aday.

yalnız şöyle bir yorum beni gülmekten öldüren başka bir etkendir: 'video bitene kadar 30 Iq kaybettim'

gece gece iyi güldüren videodur.
''hayatın,benim çözemediğim sırlarından bir tanesi daha'' diye düşünerek zihnimden silmeye çalıştığım kızdır.
izlerken başka gezegenlere gittim...
(bkz: beyin amcıklaması)