bugün

Hoşlandığını ve sevdiğini sürekli belirttiğini düşünen ve kızlardan tepki gelmeyince karşı tarafa çamur atan erkek tipidir. Madem seviyorsun açıl be kardeşim, bu kadar zor mu? *
Birde bunların kız versiyonu vardırki olmaz olsun.
yüzme bilmeyen erkektir. gerçi en çok açılıp da boğulanlar en iyi yüzme bilenlerden çıkıyormuş ama olsun..**
korkusu sevgisinden daha büyük olan erkek modelidir.
kaybetme korkusu yaşayan erkektir, ilan-ı aşk ettiğinde "kız ya uzaklaşırsa" derken kızı başkası alır o da melül melül bakar.
iki kelimeyle anlatılması mümkün olmayan erkektir. zibilyon tane türevi vardır çünkü bunun. korkak olabilir mesela. fakat bu korkaklığı bile bir sürü kola ayrılabilir. korkuyordur evet. o heyecanı kaybetmekten korkuyordur belki de. her yanından geçişinde kalbinde hissettiği gıcıklanma hissini kaybetmekten korkuyordur. geceleri yastığa başını koyduğunda onu düşünmeyi unutmaktan korkuyordur. yaldızların dökülmesinden, büyünün bozulmasından, aşkının soyut dünyadan somut dünyaya inmesinden korkuyordur. aşkının çıkara dönüşmesinden korkuyordur.

lan çok konuştum. anlamanızı beklemiyorum. çünkü çok zor.
* (bkz: kendisini sevenle alay eden kiz)
açılmamış erkek!
kendi tercihidir, korkak olduğunu göstermez. ama kız da onu seviyorsa yazıktır, günahtır.
ileride epey bi pişman olacak erkektir.
benim galiba o dediğiniz kişi *
Bu gidişle babayı alıcak erkektir. Yemiyenin malını yerler.
Bi bildigi vardir efendim.
ya cesareti yoktur yada sevilenin sevgilisi vardır.
Yalnız yakalıyamıyorsa demek *
Yürüsün gitsindir.
sen buna erkek demişin ama bu bildigin sümsük yaratigi.

kürt degildir. zira kürt erkeklerinde apo tipiyle kendini brad sanmak olgusu var oldugundan. yersiz bi güven. kim tarafindan pompalaniyosa artik.

dipnot: evet fasistim.
sanki turşusunu kuruyo.
Yanına gidince sesi çıkmıyordur yani konuşamıyordur ne bileyim belkide kızın terslemesinden korkuyordur.
salaktır.
eğer birgün açılmasan el olur sevdiğin ellerin elinde.
arkadaşlığını bozmak istemeyen erkektir.
Acilsa da babayi alcaktir. Yapmasin ole seler.
kızların hoşuna gitmeyen erkek tipidir.

edit: burdan erkeklere sesleniyorum eğer gerçekten seviyorsanız açılın bir şey kaybetmezsiniz.
Kaybedeer.
Kızında açılma sorunu varsa açılması gereken erkektir.malum ülkemizde açılan kızlar pek hoş karşılanmıyo.