bugün

Üzüldüm be haline kıyamadım sana birden hak da verirdim ama
seni maymun eden parmağında oynatan insana da kafası dar demen biraz tuhaf olmuş olmamış mı sanki.
Sonrasında ise meyhane sahibi ile mekanı beraber kapatmaya kadar gider o olay. Zor ve içinden çıkılması mumkansiz bir durum.
Kendi gidenin arkasından ağlanılmaz.
sıçtığınızın resmi.

doldur be meyhaneci...
ey benim alfabemdeki kadim elif, karıncalara söz verdim. seni 27 yıl sonra, belki salıyı çarşambaya bağlayan bir gece unutacağım. vakit daralıyor bunu bil istedim.
aşkın sonuç itibarıyla yüksek hormon seviyelerinden ibaret olduğu unutulmazsa atlatması daha kolay olur.

şöyle düşünmekte fayda var: diyelim ki her şey yolunda gitti. kişiden kişiye biraz değişse de 2 yıl içinde o eski his kalmaz. hep öyle olur... o zaman ölmeye zaten mahkum olan bir hissin üzerinde fazla durmak doğru değil. tabi ne düşünülürse düşünülsün mutsuzluk kaçınılmazdır ama dediğim gibi, üzerinde durmamaya çalışmak lazım.

bu arada "2 yıl" bilimsel bir gerçek. yani "aşkın ömrü 2 yıldır" gibi popüler kitapların saçmalıklarından biri değil.
kişiyi depresyona sokacak olan durumdur. evet.
S.iki tuttun kardeş. Maddeye bulaşma alkolle devam.
Bize koymaz bunlar, o yollardan cok geçtik aslaaaaaan.
(bkz: neyzen tevfik mecnun şiiri)
her erkeğin içinde olağan bir yaradır. zamanla kapanıyor.
Zaman her şeyin ilacıysa sikeyim eczaneleri.
aşık olduğum insanla yollarımızı ayırdığımızda ben de aynı sancılı aşamalardan geçtim. ilk birkaç gece boyunca rüyamda sürekli gitmemesi için yalvardım geceleri uyuyabilirsem hava henüz aydınlanmadan önce uyanıp karanlığa doğru ellerimi uzattığımı hatırlıyorum sanki yanımdaymış da uzattığım ellerimi tutup beni saracakmış gibi. Hele o ayrılık gecesi.. ilk defa bu kadar ruhumun acıdığını hissettim. Sanki yüreğime cam kırıkları batıyordu.

Sevgili yazar arkadaşlarım, özellikle de alkolik oldum, Kırık bir kalbe en iyi gelen şey zaman, bunu hepimiz biliyoruz. Düşünme etme üzülme boşver vs diyemem, sadece kabullenip bir şekilde devam etmemiz gerekiyor. Başka yolu yok bunun, çok üzgünüm ama yok. Şuan yaşadığımız sancıların her biri beraberken geçirdiğimiz güzel günlerin bedeli bana göre. Ayrılık da sevdaya dahil maalesef ki, başa gelen çekilir, buna yapılabilecek hiçbir şey yok.
Seni iyi anlıyorum. Biz sana ne desek fayda etmez. Onun için acını yaşamaya devam et.
2 gün bitti hala ses soluk yok. Ölüyorum amk sanki içime tornavida saplamışlar.